Operátor/ka vo výrobe v Michalovciach!

Mám záujem

Miesto práce

Michalovce

Mzdové podmienky (brutto)

Od 3,56 EUR/hod.rizikové + zmenové príplatky (za poobedné, nočné, víkendy, sviatky, príp.nadčasy). Výsledná mzda závísí od počtu odpracovaných hodín a druhu jednotlivých odpracovaných zmien v danom kalendárnom mesiaci. Čistá mzda sa hýbe na úrovni medzi 500-900€, priemerne 650€

Termín nástupu

dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

*obsluhuje a dozerá na plynulý chod strojného zariadenia;
*vykonáva pomocné manipulačné činnosti na linke ;
*dodržiava zásady hygieny a bezpečnosti ;
*riadi sa pokynmi majstra ;

* práca na hlavný pracovný pomer pre stabilnú medzinárodnú spoločnosť
* stravovanie zabezpečené priamo v závode
* príplatky (aj) nad rámec ZP
* DDS
* zľavnené vybrané produkty
* stabilný príjem, po osvedčení sa možnosť práce v internom stave spoločnosti, ktorý ponúka 13ty a 14ty plat, cestovné, poistenie, firemné akcie a ďalšie zaujimavé benefity
* pravidelné školenia a reálna možnosť profes.rastu (postupu na zaujímavé pracovné pozície)

Vopred ďakujeme všetkým uchádzačom o ich záujem. Z kapacitných dôvodov však budeme kontaktovať IBA vybraných uchádzačov, ktorí spĺňajú všetky požiadavky klienta. Ďakujeme za porozumenie.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

6.8.2020 (ostáva ešte 0 dní)

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Iné neuvedené oblasti

Spoločnosť bude bližšie prezentovaná pri osobnom pohovore.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

*hľadáme manuálne zručných pracovníkov, ochotných pracovať aj na nočné zmeny (3- alebo 4- zmenná prevádzka -podľa potreby).
* zodpovedný prístup k práci a dochádzke
* pracovná skúsenosť s prácou na výrobnej linke výhodou

Manuvia je personálna agentúra, ktorá pôsobí na slovenskom a českom trhu už vyše 20 rokov. Môžeme sa pochváliť, že zamestnávame vyše 12 000 spokojných zamestnancov. Zabezpečujeme im komplexný servis služieb – od dopravy a ubytovania až po starostlivosť koordinátorov na pracovisku. Naše skúsené náborárky pre vás nájdu ideálnu prácu. Nezmeškajte tie najlepšie pracovné ponuky a kontaktujte nás ešte dnes!

Počet zamestnancov
1000 a viac zamestnancov

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Adresa spoločnosti

Manuvia Jobliner, s.r.o.
Námestie Slobody
07101 Michalovce

Kontakt

Kontaktná osoba: Patrícia Vaško Tabačková
E-mail: poslať životopis
ID: 3944979  Dátum zverejnenia: 30.7.2020  Základná zložka mzdy (brutto): 3,56 EUR/hod.