Hľadá sa šikovný Senior Accountant do medzinárodnej firmy!

Mám záujem

Miesto práce

Bratislava

Mzdové podmienky (brutto)

2 000 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

  • Samostatné, komplexné vedenie podvojného účtovníctva v zmysle platných zákonov
  • Účtovanie interných dokladov, prijatých a odoslaných faktúr, banky, pokladne, majetok
  • Spracovanie cestovných príkazov
  • Spracovanie daňových priznaní (DPH, daň z príjmov PO, daň z motorových vozidiel, daň z nehnuteľnosti)
  • Príprava a spracovanie účtovných výkazov a ročných účtovných závierok
  • Pravidelný reporting materskej spoločnosti do Talianska
  • Aktívna a efektívna spolupráca pri implementácii vnútorných predpisov
  • Komunikácia s materskou spoločnosťou v anglickom jazyku

  • Práva v stabilnej a nadnárodnej spoločnosti
  • Príjemný priateľský kolektív
  • Atraktívne finančné ohodnotenie
  • Odborné a jazykové vzdelávanie
  • Stravné lístky

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Aktuálne hľadáme novú posilu do stabilnej a medzinárodnej spoločnosti pôsobiacu v oblasti espresso káv.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

  • Min. stredoškolské vzdelanie s maturitou
  • Požadovaná prax na pozícii účtovník/čka a skúsenosť s prácou v medzinárodnej spoločnosti je PODMIENKOU
  • Znalosť účtovného programu OMEGA
  • Znalosť MS Office (Excel, Outlook, Word)
  • Znalosť účtovnej a daňovej legislatívy
  • Skúsenosť s reportingom

Manuvia je personálna agentúra, ktorá pôsobí na slovenskom a českom trhu už vyše 20 rokov. Môžeme sa pochváliť, že zamestnávame vyše 12 000 spokojných zamestnancov. Zabezpečujeme im komplexný servis služieb – od dopravy a ubytovania až po starostlivosť koordinátorov na pracovisku. Naše skúsené náborárky pre vás nájdu ideálnu prácu. Nezmeškajte tie najlepšie pracovné ponuky a kontaktujte nás ešte dnes!

Počet zamestnancov
1000 a viac zamestnancov

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Adresa spoločnosti

Manuvia, a. s.
Plynárenská 7/A
821 09 Bratislava - mestská časť Ružinov

Kontakt

Kontaktná osoba: Zuzana Barta Jančichová
Tel.: 0910872289
E-mail: poslať životopis
ID: 3943570  Dátum zverejnenia: 28.7.2020  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja. Základná zložka mzdy (brutto): 2 000 EUR/mesiac