Aplikačný špecialista IT systémov

Mám záujem

Miesto práce

Nitra

Mzdové podmienky (brutto)

1 300 - 1 700 EUR/mesiac+ kvartálne odmeny + 13. plat a ostatné atraktívne benefity spoločnosti

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Ak máš rád prácu s Windows, LInux, s databázami a bezpečnosťou si na správnom mieste :)
Potrebná je prax s administráciou systémov založených na Windows/Linux a znalosti pojmov ako je Firewall, routing, Active Directory, Oracle, security, patchovanie.
Budeš analyzovať a riešiť problémy a projekty v oblasti segmentu bánk.Dôležitá bude stabilita a bezpečnosť zákazníckych systémov.
Detaily k pozícii v rámci predpokladaných skúseností:
  • administrácia OS Windows a Linux systémov
  • inštalácia aplikácií
  • spolupráca so zákazníkom
  • security témy
  • klient/server riešenie problémov
  • ticketový systém
  • monitorovacie nástroje - OEM, BSM, Icinga
  • riešenie problémov s 3rd. líniou

  • práca vo významnej medzinárodnej IT spoločnosti
  • spolupráca s rakúskymi kolegami
  • 13. plat
  • možnosť Homeoffice
  • stravné lístky plne hradené zamestnávateľom
  • jazykové kurzy

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Pozícia je obsadzovaná na TPP pre významnú spoločnosť, ktorá poskytuje profesionálne služby v oblasti IT (IT servis, pevné a mobilné telekomunikačné služby, IT Service Desk a IT služby)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

UNIX/Linux - pokročilý
Tímový hráč

Manuvia je personálna agentúra, ktorá pôsobí na slovenskom a českom trhu už vyše 20 rokov. Môžeme sa pochváliť, že zamestnávame vyše 12 000 spokojných zamestnancov. Zabezpečujeme im komplexný servis služieb – od dopravy a ubytovania až po starostlivosť koordinátorov na pracovisku. Naše skúsené náborárky pre vás nájdu ideálnu prácu. Nezmeškajte tie najlepšie pracovné ponuky a kontaktujte nás ešte dnes!

Počet zamestnancov
1000 a viac zamestnancov

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Adresa spoločnosti

Manuvia, a. s.
Plynárenská 7/A
821 09 Bratislava - mestská časť Ružinov

Kontakt

Kontaktná osoba: Ing. Veronika Debnárová
E-mail: poslať životopis
ID: 3940060  Dátum zverejnenia: 20.7.2020  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja. Základná zložka mzdy (brutto): 1 300 EUR/mesiac