Ak máš vodičák na C, CE a chceš robiť vodiča MKD po Servenej a Južnej Európe tak máme pre Teba prácu.

Mám záujem

Miesto práce

Nemecko, Belgicko, Holandsko (Práca vyžaduje cestovanie)

Mzdové podmienky (brutto)

21 360 Kč/mesiac21.360 Kč Brutto + diéty + príplatky na základe najazdených kilometrov .Priemerne si naši vodiči zarobia 45 000 Kč – 58 500 Kč v čistom

Termín nástupu

DOHODOU

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Vodič MKD na moderných autách Mercedes Benz do 3 let po Servernej a Južnej Európe a štáty Beneluxu.
Tandemová preprava (plachta) do 120m3 - velkoobjemové prepravy

Základná mesačná mzda je 21 360 Kč brutto + diéty + príplatky na základe najazdených kilometrov.
Priemerne si naši vodiči zarobia 45 000 Kč – 58 500 Kč netto.

Diéty v Severnej Európe sú 55€/ deň
Diéty v Južnej Európe sú 49€/ deň
Diéty v Čechách sú 220KČ / deň

Zabezpečíme vám :
Asistenčné služby v zahraničí
Firemné poistenie
Dispečing 24/7
Zmluvu na dobu neurčitú s 2 mesačnou skuš.dobou.
Mzda vždy 20. nasledujúci kalendárny mesiac na účet.

Máš skúsenosti minimálne 2 roky ako vodič MKD a spĺňaš všetky naše podmienky tak neváhaj a pošli životopis na :
[email protected]
alebo volaj
+421 911 828 207

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Doprava, logistika

Stabilná spoločnosť od roku 1999 v Dubí.
Moderný vozový park s počtom 250 s ložnou dĺžkou súpravy od 7.30 do 8.90 metrov.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Mierne pokročilý (B1) alebo Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Vodičský preukaz

C

Počet rokov praxe

Vodič MKD
2

Vyžadujeme aby si mal:
  • Vodičské oprávnenie skupiny C a CE
  • Profesionálna karta vodiča
  • Platná tachografová karta vodiča
  • Cestovný pas
  • Čistý Register trestov
  • Dobrý zdravotný stav
  • Zodpovednosť
  • Skúsenosti s riadením moderných áut v rámci EU
  • nutná úroveň komunikace nemecký alebo
anglický jazyk

Manuvia je personálna agentúra, ktorá pôsobí na slovenskom a českom trhu už vyše 20 rokov. Môžeme sa pochváliť, že zamestnávame vyše 12 000 spokojných zamestnancov. Zabezpečujeme im komplexný servis služieb – od dopravy a ubytovania až po starostlivosť koordinátorov na pracovisku. Naše skúsené náborárky pre vás nájdu ideálnu prácu. Nezmeškajte tie najlepšie pracovné ponuky a kontaktujte nás ešte dnes!

Počet zamestnancov
1000 a viac zamestnancov

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Adresa spoločnosti

MANUVIA, a.s.
Drevárska 1
05801 Poprad
ID: 3929988  Dátum zverejnenia: 27.6.2020  Základná zložka mzdy (brutto): 21 360 Kč/mesiac