Advokát/ka

Manuvia, a. s.

Miesto práce
Bratislavský kraj
Druh pracovného pomeru
živnosť
Mzdové podmienky (brutto)
2 000 EUR/mesiacmzda závisí od skúseností kandidáta

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

SPOROVÁ AGENDA:
- príprava analýz a stanovísk (najmä oblasť občianskeho a obchodného práva)
- konzultácie v prípravných fázach riešenia sporu
- zastupovanie klienta pri mimosúdnom riešení sporov
- vypracovávanie všetkých typov podaní
-zastupovanie v konaniach pred všeobecnými súdmi, Ústavným súdom SR, Európskym
súdom pre ľudské práva, ako aj v arbitrážnych konaniach

REAL ESTATE PRÁVO:
- poradenstvo pre územné, stavebné a kolaudačné konanie
- poradenstvo pri developmente a výstavbe
- zastupovanie klientov na pojednávaniach a rokovaniach
- poradenstvo pri prenájme a predaji nehnuteľností
- príprava zmlúv a analýz

M&A transakcie a financovanie, korporátne právo, hospodárska súťaž, bankové právo:
- právne due diligence
- právne poradenstvo pri nastavovaní štruktúry transakcií
- príprava transakčnej dokumentácie a analýz
- podpora a poradenstvo v oblasti financovania transakcií a bankového práva
- poradenstvo ohľadom problematiky súťažného práva (koncentrácie)

- Plat podľa skúseností kandidáta
- Práca v stabilnej spoločnosti
- Participácia na zaujímavých domácich ale zahraničných projektoch
- možnosť vzdelávania
- Príjemné pracovné prostredie v mladom dynamickom kolektíve

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Hľadáme skúsených advokátov (aspoň 3 roky skúseností) v nasledovných oblastiach práva:
*SPOROVÁ AGENDA (najmä v oblasti obchodného a občianskeho práva),
*REAL ESTATE PRÁVO
* M&A transakcie a financovanie, korporátne právo, hospodárska súťaž, bankové právo

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Expert (C2) a Anglický jazyk - Pokročilý (C1)

- Aktívna znalosť anglického jazyka, vrátane právnej terminológie
- Precíznosť, spoľahlivosť
- Logické myslenie
- Pozitívny prístup k práci
- Komunikatívnosť a proklientskosť
- Príjemné vystupovanie
- Samostatnosť ale aj tímová spolupráca

Sme nielen sprostredkovateľ práce, sme v prvom rade Váš dobrý kamarát na telefóne! Vedeli ste o tom, že môžete u nás využiť 24/7 hodinovú linku? Tak neváhajte a poď do toho s nami!

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov