AIX administrátor

Manuvia, a. s.

Miesto práce
Prešovský kraj
1 500 - 2 000 EUR/mesiackonkrétna výška mzdy závisí od skúseností kandidáta

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- AIX server administrácia
- správa systémov
- diagnostikovanie a riešenie technických problémov
- inštalácia a konfigurácia prostredí
- monitorovanie, vyhodnocovanie, zabezpečovanie podpory
- zabezpečovanie záloh a obnovy systémov
- vytváranie dokumentácii
- denná komunikácia v AJ

- práca vo významnej medzinárodnej IT spoločnosti
- spolupráca s rakúskymi kolegami
- 13. plat
- možnosť Homeoffice
- stravné lístky plne hradené zamestnávateľom
- jazykové kurzy

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Pozícia je obsadzovaná na TPP pre významnú spoločnosť, ktorá poskytuje profesionálne služby v oblasti IT (IT servis, pevné a mobilné telekomunikačné služby, IT Service Desk a IT služby)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2)

- vzdelanie v odbore IT výhodou
- prax min. 2-3 roky ako AIX administrátor
- znalosť anglického alebo nemeckého jazyka na komunikatívnej úrovni

Počet zamestnancov
5000 a viac zamestnancov

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov