SQL server administrator (Ref. č.: A2402)

Mám záujem

Miesto práce

Prešovský kraj

Mzdové podmienky (brutto)

1 500 - 2 000 EUR/mesiackonkrétna výška mzdy závisí od skúseností kandidáta

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

  • odborná podpora na zabezpečenie dostupnosti viacerých databázových prostredí Microsoft SQL Server.
  • zabezpečiť, aby boli databázové prostredia a údaje obnoviteľné v prípade zlyhania hardvéru alebo softvéru alebo inej udalosti
  • monitorovať a udržiavať databázy, databázové prostredia, sledovať problémy s databázami a poskytovať včasné riešenia podľa vopred definovaných SLA.
  • poskytovať analýzu hlavných príčin systémových chýb a podniknúť kroky na zmiernenie budúcich chýb.
  • vykonať analýzu výkonu a ladenie
  • mesačné plánovanie a testovanie nasadenia bezpečnostných opráv a riešenie problémov, aby sa zaistilo, že všetky systémy správy databáz sú dostupné po oprave.
  • zabezpečiť prístup k systému a údajom iba autorizovaným používateľom.
  • odporovať činnosti, ako je vytváranie účtov, udeľovanie a odstraňovanie oprávnení.
  • definovanie, údržba a riešenie problémov s replikáciou údajov.
  • podpora inštalácie, konfigurácie, údržby a podpory vo viacerých systémoch správy databáz.
  • určiť veľkosť databázy, rýchlosť rastu a požiadavky na priestor a vytvoriť stratégiu zálohovania databáz.
  • navrhovať, vyvíjať, udržiavať a vykonávať procesy migrácie údajov a obnovovať údaje podľa stanovených harmonogramov
  • zdokumentuje existujúcu databázu a udržuje súbor dokumentácie pri každej následnej zmene.
  • vykonáva činnosti súvisiace s každodennou správou a údržbou databázových systémov.
  • pohotovostná podpora ako súčasť rotujúceho pokrytia tímu.

  • práca vo významnej medzinárodnej IT spoločnosti
  • spolupráca s rakúskymi kolegami
  • 13. plat
  • možnosť Homeoffice
  • stravné lístky plne hradené zamestnávateľom
  • jazykové kurzy

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Pozícia je obsadzovaná na TPP pre významnú spoločnosť, ktorá poskytuje profesionálne služby v oblasti IT (IT servis, pevné a mobilné telekomunikačné služby, IT Service Desk a IT služby)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2)

  • SQL Server DBA skúsenosti
  • programovacie znalosti, ako napríklad: ako napríklad v T-SQL, PowerShell, VBScript atď.
  • znalosť natívnych technológií HA (High Availability) a Disaster Recovery (DR) SQL Server
  • znalosti v ITIL procesoch -Change a incidentmanagement
  • znalosť operačného systému Windows
  • výborné komunikačné schopnosti a schopnosť riešiť zákaznícke požiadavky
  • anglický alebo nemecký jazyk na komunikatívnej úrovni

Manuvia je personálna agentúra, ktorá pôsobí na slovenskom a českom trhu už vyše 20 rokov. Môžeme sa pochváliť, že zamestnávame vyše 12 000 spokojných zamestnancov. Zabezpečujeme im komplexný servis služieb – od dopravy a ubytovania až po starostlivosť koordinátorov na pracovisku. Naše skúsené náborárky pre vás nájdu ideálnu prácu. Nezmeškajte tie najlepšie pracovné ponuky a kontaktujte nás ešte dnes!

Počet zamestnancov
1000 a viac zamestnancov

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Adresa spoločnosti

Manuvia, a. s.
Plynárenská 7/A
821 09 Bratislava - mestská časť Ružinov

Kontakt

Kontaktná osoba: Ing. Veronika Debnárová
E-mail: poslať životopis
ID: 3914077  Dátum zverejnenia: 20.5.2020  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja. Základná zložka mzdy (brutto): 1 500 EUR/mesiac