Práca v Nemecku pri výrobe hydiny, zabezpečené ubytovanie, je už iba pár voľných miest!

Mám záujem

Miesto práce

Brenz, Nemecko

Mzdové podmienky (brutto)

9,88 EUR/hod.9,88€ / hod, od 2.mesiaca 10€/ hod., od 4.mesiaca 10,50€/ hod.

Termín nástupu

DOHODOU

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

  • odoberanie prerezaných častí kurčiat;
  • marinovanie častí kurčiat v pripravenej zmesi korenia;
  • ukladanie častí kurčiat podľa druhu a váhy do predpripravených nádob určených na expedíciu;
  • práca v stoji, pri páse, po 1 hodine sa ľudia v činnosti striedajú;

  • mzda 9,88€/ hod , od 2.mesiaca 10€/ hod, od 4.mesiaca 10,50€
  • dochádzkový bonus pri 100% dochádzke 100€
  • zabezpečené ubytovanie od 100€ do 150€
  • práca na nemeckú pracovnú zmluvu
  • preplatená cesta po odpracovaná 100 hodín
  • pracuje sa na 2 zmeny/8 hod.

Ak ťa ponuka zaujala neváhaj pošli životopis na email: [email protected] alebo volaj 00421 911 828 207. Už iba pár voľných miest, nie je na čo čakať!!!

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Výroba potravín, nápojov a tabakových výrobkov

Klient je firma, ktorá patrí medzi najväčších spracovávateľov hydiny a výrobcov kuracích potravinových produktov.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Úplný začiatočník (A1)

  • presnosť,
  • schopnosť pracovať v tíme,
  • spoľahlivosť,
  • zodpovednosť,
  • samostatnosť v práci
  • prax v oblasti spracovania hydiny vítaná
  • Nemecký jazyk na úrovni začiatočník

Manuvia je personálna agentúra, ktorá pôsobí na slovenskom a českom trhu už vyše 20 rokov. Môžeme sa pochváliť, že zamestnávame vyše 12 000 spokojných zamestnancov. Zabezpečujeme im komplexný servis služieb – od dopravy a ubytovania až po starostlivosť koordinátorov na pracovisku. Naše skúsené náborárky pre vás nájdu ideálnu prácu. Nezmeškajte tie najlepšie pracovné ponuky a kontaktujte nás ešte dnes!

Počet zamestnancov
1000 a viac zamestnancov

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Adresa spoločnosti

MANUVIA, a.s.
Drevárska 1
05801 Poprad

Kontakt

ID: 3912825  Dátum zverejnenia: 28.5.2020  Základná zložka mzdy (brutto): 9,88 EUR/hod.