Zdravotná sestra pre prestížnu kliniku v Prahe! Pracujte v modernom a podnetnom prostredí!

Manuvia, a. s.

Miesto práce
Praha, Česko
Termín nástupu
podľa dohody
Mzdové podmienky (brutto)
30 000 - 50 000 Kč/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Vyštudovali ste ako zdravotná sestra, túžte sa vo svojej profesii ďalej rozvíjať, hľadáte zmenu a pracovné výzvy? Na klinikách a odborných pracoviskách sa inštitút špecializuje na diabetológiu, transplantáciu orgánov, liečbu metabolických porúch a kardiovaskulárnych chorôb. Pozícia je vhodná pre absolventov a absolventky, rovnako ako aj skúsené sestry s praxou. Zamestnávateľ poskytuje podporu pri ďalšom špecializovanom vzdelávaní a zvyšovaní kvalifikácie, poskytuje ubytovanie v modernej dobre vybavenej ubytovni, či v garsónkach. Môžete pracovať v turnusovom systéme a napriek tomu užívať výhody a bezpečnosť trvalého pracovného pomeru!

- turnusový systém možný
- ubytovanie v modernom prostredí ubytovne alebo v garsónkach
- až 25 dní dovolenky + 3 dni platené dni krátkodobej zdravotnej indispozície
- Multibenefitný systém až do 10 000Kč ročne
- zľavy v lekárni a predajni zdravotníckych pomôcok
- príspevok na stravu a ubytovanie za zvýhodnenú cenu od 1500Kč/mesačne
- možnosť zdravotníckej starostlivosti v zariadení

Svoje životopisy a doklady o vzdelaní prosím zasielajte na uvedenú mailovú adresu.
Viac informácií o pracovnom mieste môžete získať na uvedenom telefónnom čísle.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Nemocnice, ambulantná lekárska činnosť, ostatná zdravotná starostlivosť

Poskytovateľ zdravotníckej a nemocničnej starostlivosti.

Požiadavky na zamestnanca

nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Všeobecná zdravotná sestra

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- ukončené vzdelanie v odbore všeobecná zdravotná sestra
- trestná bezúhonnosť
- empatia
- schopnosť komunikovať a príjemné vystupovanie
- PC gramotnosť
- pozície vhodné aj pre absolventov

Počet zamestnancov
5000 a viac zamestnancov

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov
ID: 3910706  Dátum zverejnenia: 3.2.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 30 000 Kč/mesiac