Pracujte ako zdravotná sestra pre prestížnu kliniku v Prahe! Pracujte v modernom a podnetnom prostredí!

Mám záujem

Miesto práce

Praha, Česko

Mzdové podmienky (brutto)

26 070 - 38 890 Kč/mesiacMzda je zložená z uvedenej základnej mzdy + príplatky za zmennosť + bonusy a príplatky podľa mzdového poriadku

Termín nástupu

podľa dohody

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Vyštudovali ste ako zdravotná sestra, túžte sa vo svojej profesii ďalej rozvíjať, hľadáte zmenu a pracovné výzvy? Na klinikách a odborných pracoviskách sa inštitút špecializuje na diabetológiu, transplantáciu orgánov, liečbu metabolických porúch a kardiovaskulárnych chorôb. Pozícia je vhodná pre absolventov a absolventky, rovnako ako aj skúsené sestry s praxou. Zamestnávateľ poskytuje podporu pri ďalšom špecializovanom vzdelávaní a zvyšovaní kvalifikácie, poskytuje ubytovanie v modernej dobre vybavenej ubytovni, či v garsónkach. Môžete pracovať v turnusovom systéme a napriek tomu užívať výhody a bezpečnosť trvalého pracovného pomeru!

  • turnusový systém
  • ubytovanie v modernom prostredí ubytovne alebo v garsónkach
  • až 25 dní dovolenky + 3 dni platené dni krátkodobej zdravotnej indispozície
  • Multibenefitný systém až do 10 000Kč ročne
  • zľavy v lekárni a predajni zdravotníckych pomôcok
  • príspevok na stravu a ubytovanie za zvýhodnenú cenu od 1500Kč/mesačne
  • možnosť zdravotníckej starostlivosti v zariadení

Svoje životopisy a doklady o vzdelaní prosím zasielajte na uvedenú mailovú adresu.
Viac informácií o pracovnom mieste môžete získať na uvedenom telefónnom čísle.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Nemocnice, ambulantná lekárska činnosť, ostatná zdravotná starostlivosť

Institut klinické a experimentální medicíny vznikol v roku 1971 integráciou šiestich samostatných výskumných ústavov - Ústavu klinickej a experimentálnej chirurgie, Ústavu pre choroby krvného obehu, Ústavu pre výskum výživy ľudu, Výskumného ústavu experimentálnej terapie, Výskumného ústavu pre využitie rádioizotopov v lekárstve a Výskumného ústavu pre elektroniku a modelovaní v lekárstve. Integráciou vznikol najväčší vedeckovýskumný ústav s tromi špecializovanými centrami - Kardiocentrum, Transplantcentrum, Centrum diabetológie.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Všeobecná zdravotná sestra

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

  • ukončené vzdelanie v odbore všeobecná zdravotná sestra
  • trestná bezúhonnosť
  • empatia
  • schopnosť komunikovať a príjemné vystupovanie
  • PC gramotnosť
  • pozície vhodné aj pre absolventov

Manuvia je personálna agentúra, ktorá pôsobí na slovenskom a českom trhu už vyše 20 rokov. Môžeme sa pochváliť, že zamestnávame vyše 12 000 spokojných zamestnancov. Zabezpečujeme im komplexný servis služieb – od dopravy a ubytovania až po starostlivosť koordinátorov na pracovisku. Naše skúsené náborárky pre vás nájdu ideálnu prácu. Nezmeškajte tie najlepšie pracovné ponuky a kontaktujte nás ešte dnes!

Počet zamestnancov
1000 a viac zamestnancov

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Adresa spoločnosti

Manuvia, a. s.
Mlynská 27
04001 Košice

Kontakt

ID: 3910706  Dátum zverejnenia: 14.5.2020  Základná zložka mzdy (brutto): 26 070 Kč/mesiac