Práca pre všeobecné zdravotné sestry v Prahe! Staňte sa členom skvelého tímu v pobytovom zdravotníckom zariadení pre zrakovo postihnutých klientov!

Mám záujem

Miesto práce

Praha, Česko

Mzdové podmienky (brutto)

26 000 - 34 000 Kč/mesiacGeriatrický príplatok: 2500 CZK Príplatok za vedenie: 1000 CZK Príplatky za soboty, nedele, sviatky. Po odpracovaní troch mesiacov osobné ohodnotenie Príplatok za zmennosť 1500 CZK Tieto príplatky sú navyše k uvedenej základnej mzde.

Termín nástupu

dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Chcete zmeniť smer svojej kariéry, kolektív, alebo chcete jednoducho zmeniť prostredie?
Pobytové zdravotnícke zariadenie v krásnom prostredí veľkého parku v Prahe Vám pomôže splniť tiet túžby.
Pracujte príjemnom prostredí v dobrom kolektíve s férovým prístupom od zamestnávateľa.
Klienti sú s rôznymi zrakovými postihnutiami, väčšinou v staršom veku. Dedikovaný personál im pomáha uľahčiť život.
Pre toto zariadenie hľadáme všeobecnú zdravotnú sestru so skúsenosťami.
S dôverou sa nám ozvite! My Vám pomôžeme aj so životopisom tak, aby budúceho zamestnávateľa zaujal.

Všeobecná zdravotná sestra vykonáva činnosti podľa vyhlášky 55/2011 Sb.? §4.

  • Ubytovanie priamo v zariadení, dvoj-lôžkové izby, pekné prostredie. Za ubytovanie priplatíte len 3000 CZK/mesačne so všetkými službami
  • príspevok na rekreáciu až 5000CZK
  • penzijné pripoistenie
  • multisport karta
  • príspevok na masáže
  • Stravovanie zabezpečené na pracovisku
  • Veľmi pekné prostredie časti Praha-Smíchov uprostred parku

Informácie o výberovom konaní

Uchádzači prechádzajú viacerými kolami výberového konania.
  • pošlite svoje životopisy na uvedený mail, prosím, budem Vás kontaktovať

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

31.5.2020 (ostávajú ešte 3 dni)

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Nemocnice, ambulantná lekárska činnosť, ostatná zdravotná starostlivosť

Pobytové zdravotnícke zariadenie poskytujúce služby klientom so zrakovým postihnutím
Domov sa nachádza v krásnom prostredí troj-hektárového parku anglického typu v pokojnej časti Smíchova na južnom svahu Strahova. Bol postavený v roku 1893, moderne zrekonštruovaný a dostavby nových pavilónov boli ukončené v rokoch 2003 a 2008. Hlavná budova má tri nadzemné podlažia, je doplnená o bezbariérové prístupy a tri výťahy s hlasovými výstupmi. Vekový priemer klientov sa pohybuje okolo 84 rokov.

Požiadavky na zamestnanca

nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa

Vzdelanie v odbore

Všeobecná zdravotná sestra

Počet rokov praxe

5

  • empatia
  • umenie komunikácie
  • spoľahlivosť
  • flexibilita
  • tímový hráč

Manuvia je personálna agentúra, ktorá pôsobí na slovenskom a českom trhu už vyše 20 rokov. Môžeme sa pochváliť, že zamestnávame vyše 12 000 spokojných zamestnancov. Zabezpečujeme im komplexný servis služieb – od dopravy a ubytovania až po starostlivosť koordinátorov na pracovisku. Naše skúsené náborárky pre vás nájdu ideálnu prácu. Nezmeškajte tie najlepšie pracovné ponuky a kontaktujte nás ešte dnes!

Počet zamestnancov
1000 a viac zamestnancov

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Adresa spoločnosti

Manuvia, a. s.
Mlynská 27
04001 Košice

Kontakt

ID: 3908220  Dátum zverejnenia: 19.5.2020  Základná zložka mzdy (brutto): 26 000 Kč/mesiac