Reagujte bez životopisu

Pracuj ako operátor výroby v mliekárenskom podniku v Liptovskom Mikuláši

Manuvia, a. s.

Miesto práce
Liptovský Mikuláš
Termín nástupu
Dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
3,6 EUR/hod.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- práca na 3 smeny
- budete pracovať v baliarni
- budete pripravovať a následne spracovávať suroviny
- práca v čistom prostredí

- budete dostávať stravné lístky v hodnote 4€
- zabezpečujeme aj ubytovanie
- zákonné príplatky za prácu nadčas, za prácu v noci

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Výroba potravín, nápojov a tabakových výrobkov

Manuvia je personálna agentúra, ktorá pôsobí na slovenskom a českom trhu už vyše 20 rokov. Môžeme sa pochváliť, že zamestnávame vyše 12 000 spokojných zamestnancov. Zabezpečujeme im komplexný servis služieb – od dopravy a ubytovania až po starostlivosť koordinátorov na pracovisku. Naše skúsené náborárky pre vás nájdu ideálnu prácu. Nezmeškajte tie najlepšie pracovné ponuky a kontaktujte nás ešte dnes!

Počet zamestnancov
1000 a viac zamestnancov

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
študent strednej školy
stredoškolské bez maturity

- požadujeme platný potravinársky zdravotný preukaz
- dobrý zdravotný stav
- precíznosť, spoľahlivosť

Sme Manuvia a hľadáme pracovníkov do rôznych oblastí.
Nájdeme Vám prácu na mieru.

ID: 3897848  Dátum zverejnenia: 26.3.2020  Základná zložka mzdy (brutto): 3,6 EUR/hod.