Reagujte bez životopisu

Nová místa ve výrobě až 26.000,- ubytování, svozy zdarma

Mám záujem

Miesto práce

Turnov, Česko

Mzdové podmienky (brutto)

Od 23 000 Kč/měsíc

Druh pracovného pomeru

plný úvazek

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Požadujeme:

  • Technická zdatnost
  • Spolehlivost
  • Zodpovědnost

Pracovní náplň:

  • Příprava a navedení materiálu na linku
  • Regulace výrobního procesu
  • Drobné opravy

Zaměstnanecké výhody, benefity

  • Dlouhodobé a stabilní zaměstnání na pracovní smlouvu
  • 26 dní dovolené
  • Turnusový příplatek, příplatek za bezpečnost práce
  • Docházkový bonus 1 000 Kč
  • Gusto karty v hodnotě 80 Kč
  • ZDARMA svozová doprava ze směru Liberec, Mnichovo Hradiště, Semily
  • UBYTOVÁNÍ ZAJIŠTĚNO
  • Pravidelné ZÁLOHY

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Ostatní průmyslová výroba

Pro významného výrobce hygienických potřeb, hledáme technicky zdatné pracovníky se zkušeností ve výrobě.

Požadavky na zaměstnance

Pozici vyhovují uchazeči se vzděláním

středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Náš příběh jsme začali psát 3.9.2018, kdy se 4 personální agentury spojily do skupiny Manuvia. Nejsme však žádní nováčci, protože zlepšujeme Vaše životy již více než 20 let. Kromě stabilního zaměstnání a výdělku Vám zajistíme ubytování a dopravu. Jsme s Vámi i na pracovišti, kde Vám naši koordinátoři zajišťují nonstop péči.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.

Počet zaměstnanců

1000 a více zaměstnanců

Adresa společnosti

Manuvia, a. s.
Na Rovince 879
72000 Ostrava

Na to, abyste reagovali na tuto nabídku, nepotřebujete životopis. Stačí, když pošlete žádost.
Poslat žádost společnosti
ID: 3890766  Dátum zverejnenia: 11.3.2020  Základná zložka mzdy (brutto): 23 000 Kč/měsíc