Frézar/Obrábač kovov/ (Ref. č.: A2383)

Mám záujem

Miesto práce

Liptovský Mikuláš

Mzdové podmienky (brutto)

3,50 EUR/hod od 3,50€ /mzda závisí od skúseností kandidáta/+150€ bonus, na živnosť od 7€

Druh pracovného pomeru

plný úväzok, živnosť

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Na tejto pozícii bude vašou náplňou práce:

  • Frézovanie súčiastok do strojov

Pracuje sa iba na 1 dennú smenu: od 6:30-15:00.

Spoločnosť vám ako zamestnancovi ponúka:
  • mzda závisí od skúseností kandidáta a po zaučení je možné zvýšenie platu
  • ponúkaná mzda je od 3,50€/hod. plus 150€bonus
pre živnostníkov je ponúkaná mzda od 7€/hod.
validácia platov raz ročne
  • odmeny za inovačné návrhy
  • príspevok pri životnom jubileu
  • 1 deň navyše plateného voľna nad rámec Zákonníka práce
  • stravné lístky v sume 3,90 Eur (pre zamestnanca v sume 1,28 Eur)
  • vianočná kapustnica

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity

  • skúsenosť s frézovaním
  • dôslednosť, presnosť a zodpovednosť

Manuvia je personálna agentúra, ktorá pôsobí na slovenskom a českom trhu už vyše 20 rokov. Môžeme sa pochváliť, že zamestnávame vyše 12 000 spokojných zamestnancov. Zabezpečujeme im komplexný servis služieb – od dopravy a ubytovania až po starostlivosť koordinátorov na pracovisku. Naše skúsené náborárky pre vás nájdu ideálnu prácu. Nezmeškajte tie najlepšie pracovné ponuky a kontaktujte nás ešte dnes!

Počet zamestnancov
1000 a viac zamestnancov

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Adresa spoločnosti

Manuvia a.s.
Plynárenská 7/A
821 09 Bratislava
ID: 3888539  Dátum zverejnenia: 9.3.2020  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.