Už zajtra 24.6.2020 pohovor v Bratislave pri výrobe kokpitov, mzda až 925€ + príplatky, ubytovanie zdarma!

Mám záujem

Miesto práce

Bratislava

Mzdové podmienky (brutto)

802 EUR/mesiac802€ btt mesačne + bonusy do výšky 120€ + stravné lístky v hodnote 3,83€

Termín nástupu

DOHODOU

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Montáž kokpitov ( palubovej dosky) v požadovanej kvalite.
Verifikácia elektronicky vytváraných hodnôt.
Testovanie spojenia kokpitov a následne vizuálna kontrola.

Ubytovanie ZDARMA!!!
Možnosť záloh!!!
Základná mzda 802€ / mesačne
Bonusy do 120€ / mesačne
8čky / 3 zmenná prevádzka
Stravné lístky v hodnote 3,83€
Starostlivosť koordinátora.

Ak ťa ponuka zaujala neváhaj a volaj 0911 828 207 alebo pošli životopis na: [email protected] , nie je na čo čakať, je už iba pár voľných miest.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Automobilový priemysel, výroba dopravných prostriedkov

Klient je popredným dodávateľom kokpitov v automobilovom priemysle.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Počet rokov praxe

1

Ochota a chuť pracovať
Zodpovednosť
Jednoduché logické myslenie
Zručnosť
Dochvíľnosť

Manuvia je personálna agentúra, ktorá pôsobí na slovenskom a českom trhu už vyše 20 rokov. Môžeme sa pochváliť, že zamestnávame vyše 12 000 spokojných zamestnancov. Zabezpečujeme im komplexný servis služieb – od dopravy a ubytovania až po starostlivosť koordinátorov na pracovisku. Naše skúsené náborárky pre vás nájdu ideálnu prácu. Nezmeškajte tie najlepšie pracovné ponuky a kontaktujte nás ešte dnes!

Počet zamestnancov
1000 a viac zamestnancov

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Adresa spoločnosti

MANUVIA, a.s.
Drevárska 1
05801 Poprad
ID: 3875873  Dátum zverejnenia: 23.6.2020  Základná zložka mzdy (brutto): 802 EUR/mesiac