Montér vo výškach (práca na turnusy)

Manuvia, a. s.

Miesto práce
Košický kraj
Mzdové podmienky (brutto)
7,30 EUR/hod

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Ste technicky zdatný typ , netočí sa Vám hlava z výšok a byť niekoľko dní mimo domova zvládate v pohode?
Hľadáme šikovných mužov ochotných pracovať na turnusy (SR+ČR).

Pracovnou náplňou bude:
Montáž oceľových konštrukcií stožiarov na stavenisku
Montáž izolátorových reťazcov, vodičov a zemniacich lán
Manipulácia s bremenami - hydraulickými strojmi a reťazovými zdvihákmi
Viazanie bremien
Obsluha motorovej píly, zváranie (individuálne podľa jednotlivých spôsobilostí a školení)
Práca s náradím, s ručným elektrickým náradím, kontrola pre každým použitím
Dodržiavanie zásad BOZP a PO a technologických a montážnych postupov
Vizuálnu kontrolu lezeckého výstroja a prostriedkov osobného zabezpečenia pred každým výstupom

- Práca na zmluvu, informácie k platu upresnené na pohovore
- Doprava, ubytovanie hradené zamestnávateľom
- Po roku finančné prehodnotenie
- Počas práce nárok na diéty

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Pozícia je obsadzovaná pre spoločnosť, ktorá ponúka výstavby, inštalácie a montáže zariadení v oblasti energetiky.

Požiadavky na zamestnanca

- SŠ vzdelanie elektrotechnického zamerania
- Ochota pracovať na turnusy (zastrešenie SR, ČR)
- Ochota pracovať vo výškach
- Spoľahlivosť

Počet zamestnancov
5000 a viac zamestnancov

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov
ID: 3871220  Dátum zverejnenia: 14.2.2020  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja. Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 7,30 EUR/hod