Pracovník v oblasti podpory nákupu a logistiky s rodnou mandarínčinou

Manuvia, a. s.

Miesto práce
Bratislava
Mzdové podmienky (brutto)
1 000 EUR/mes Výška mzdy v závislosti od skúseností

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Do nášho tímu hľadáme človeka, ktorý bude komunikovať s čínskym dodávateľom, preto by sme ocenili ak by sa medzi jazykovými schopnosťami kandidáta vyskytovala aj mandarínčina (Ideálne rodný jazyk). Komunikácia bude prebiehať prevažne formou telefonátov alebo emailov. Čas od času bude potrebné aj dolaďovanie detailov s klientmi spoločnosti, ktorí sídlia v rámci Európy. Preto medzi ďalšie požiadavky patrí ovládanie anglického alebo nemeckého jazyka.

Plat sa pohybuje smerom hore v závislosti od prípadných skúseností.
Ponúkame možnosť podieľať sa na neuveriteľných veciach. Zabezpečujeme firemné akcie, ktoré utužujú kolektív.
Možnosť zlepšovať si svoje jazykové, koordinačné a organizačné schopnosti.
Ľudský prístup a v neposlednom rade zaujímavé finančné hodnotenie, ktoré si kandidát sám zaslúži.
Odmeny vo forme 13teho platu.
Príspevky na stravu formou stravných lístkov do výšky 3,90 EUR, ktoré v plnej sume hradí zamestnávateľ.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Firma, ktorá vyčarí úsmev dieťaťa aj na tvárach dospelých. Navrhuje a tvorí neuveriteľné ihriská, detské kútiky ale aj trampolíny. Majú zákazky v rámci Európy s otvorenou spoluprácou s celým svetom. Ich projekty a tvorba sú súčasťou množstva svetových značiek.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) a Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2)

* Rodná mandarínčina
* Anglický alebo nemecký jazyk na komunikatívnej úrovni
* Skúsenosť s objednávaním tovaru
* Zodpovednosť
* Chuť pracovať
* Schopnosť organizovať a plánovať

Počet zamestnancov
5000 a viac zamestnancov

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov
ID: 3870920  Dátum zverejnenia: 14.2.2020  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja. Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1 000 EUR/mes Výška mzdy v závislosti od skúseností