Posledné voľné pozície - pohovor 19.2.2020 - nástup okamžite! - operátor výroby Trnava - Voderady - zvoz z okolia zabezpečený!

Mám záujem

Miesto práce

Trnavský kraj

Mzdové podmienky (brutto)

765 EUR/mesiacMzda s príplatkami až 995 €!!!

Termín nástupu

Dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Dohodnite si stretnutie!
Výroba špičkových sedačiek pre svetové automobilové značky:
• montáž dielov, obsluha montážnej linky
• ochota pracovať vo viaczmennej prevádzke
• práca vhodná prevažne pre mužov aj ženy
• kontrola kvality výrobkov podľa predpísaného postupu
• dodržiavanie predpísaných pracovných postupov a noriem kvality

Základná mzda 765€ /mesiac brutto + bonusy
Bonus až 100 €
+ ďalšie bonusy až 130 €
Možnosť zvozu zo smeru Komárno, Piešťany, Horné Orešany...
Možnosť ubytovania ak nie ste z okolia
Mesačný výkonnostný bonus od prvého mesiaca- max 17% zo základnej mzdy daného mesiaca
Starostlivosť koordinátora

Neváhajte, pošlite nám Váš životopis a my Vám dohodneme pohovor!

Prípadne sa informujte telefonicky 0911337826

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

20.2.2020 (ostávajú ešte 4 dni)

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Iné neuvedené oblasti

Popredný výrobca pre automobilový priemysel

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

  • skúsenosti s prácou v automobilovom priemysle výhodou
  • manuálna zručnosť
  • precíznosť a presnosť v dodržiavaní výrobných postupov
  • je ale potrebná manuálna zručnosť z oblasti montáže
  • sebadisciplína, pracovitosť, samostatnosť,dodržovanie pravidelnej dochádzky do práce

Manuvia je personálna agentúra, ktorá pôsobí na slovenskom a českom trhu už vyše 20 rokov. Môžeme sa pochváliť, že zamestnávame vyše 12 000 spokojných zamestnancov. Zabezpečujeme im komplexný servis služieb – od dopravy a ubytovania až po starostlivosť koordinátorov na pracovisku. Naše skúsené náborárky pre vás nájdu ideálnu prácu. Nezmeškajte tie najlepšie pracovné ponuky a kontaktujte nás ešte dnes!

Počet zamestnancov
1000 a viac zamestnancov

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Adresa spoločnosti

Manuvia a. s.
Plynárenská 7/A
821 09 Bratislava

Kontakt

Kontaktná osoba: Ing. Mária Masicová
Tel.: +421 911 337 826
E-mail: poslať životopis
ID: 3869945  Dátum zverejnenia: 13.2.2020  Základná zložka mzdy (brutto): 765 EUR/mesiac