Pracovník do výroby v potravinářskem průmyslu, bezplatné ubytování.

Mám záujem

Miesto práce

Moravskoslezský kraj, Česko

Mzdové podmienky (brutto)

14 600 Kč/měsíc

Druh pracovného pomeru

plný úvazek

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Náplň práce je podle přiřazení na pozici - mrazírna, masná výroba, balicí středisko - příprava surovin či hotových výrobků pro další zpracování, obsluha příslušného stroje, kontrola kvality, označování zboží, čištění strojů, vozíků, stolů.

Zaměstnanecké výhody, benefity

  • Práci ve společnosti s dlouholetou tradicí zabývající se zpracováním masa a masných výrobků
  • Odpovídající mzdové ohodnocení
  • Bezplatné ubytování
  • Volné víkendy
  • Příspěvek na stravné - stravování v podnikové jídelně
  • Denně čisté pracovní oblečení
  • Pro zaměstnance bez absencí a PN měsíční bonus 1000 Kč.

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Výroba potravin, nápojů a tabákových výrobků

Výroba potravin

Požadavky na zaměstnance

Pozici vyhovují uchazeči se vzděláním

základní vzdělání
středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně
postgraduální

Osobnostní předpoklady a dovednosti

  • manuální zručnost

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Náš příběh jsme začali psát 3.9.2018, kdy se 4 personální agentury spojily do skupiny Manuvia. Nejsme však žádní nováčci, protože zlepšujeme Vaše životy již více než 20 let. Kromě stabilního zaměstnání a výdělku Vám zajistíme ubytování a dopravu. Jsme s Vámi i na pracovišti, kde Vám naši koordinátoři zajišťují nonstop péči.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.

Počet zaměstnanců

1000 a více zaměstnanců

Adresa společnosti

Wincott People
Plynárenská 7/A
821 09 Bratislava
ID: 3867683  Dátum zverejnenia: 10.2.2020  Základná zložka mzdy (brutto): 14 600 Kč/měsíc