Plánovač výroby (Ref. č.: A2270)

Mám záujem

Miesto práce

Lozorno

Mzdové podmienky (brutto)

1 100 EUR/mes (v závislosti od skúseností kandidáta sa môže zvyšovať)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

  • Plánovanie výroby semifinálnych a finálnych výrobkov na základe spracovania objednávok hotových výrobkov od zákazníka, výrobných kapacít a aktuálneho stavu zásob na sklade
  • Analýza a optimalizácia procesov zameraných na zabezpečenie včasných dodávok k zákazníkovi
  • Zodpovednosť za výšku a správnosť zásob v závode
  • Plánovanie expedície
  • Kontrola dodržiavania výrobného plánu

  • Stabilná spoločnosť s možnosťou dlhodobého uplatnenia sa
  • 10 % mesačné prémie
  • 5 dní dovolenky nad rámec zákona
  • Príspevky na stravovanie nad rámec zákona
  • Letný ale aj zimný bonus
  • Vernostné bonusy
  • Príspevok do III.piliera
  • Zabezpečená doprava na pracovné zmeny
  • Rôzne darčeky vo forme vitamínových balíčkov, vianočných balíčkov
  • Sociálny program

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Pozíciu obsadzujeme pre medzinárodnú spoločnosť, ktorá je popredným svetovým dodávateľom automobilových komponentov a systémov.

Požiadavky na zamestnanca

  • Prax na obdobnej pozícií v logistike cca 2 roky
  • Anglický jazyk B1, prípadne Nemecký jazyk B1
  • Zodpovednosť, tímový duch

Manuvia je personálna agentúra, ktorá pôsobí na slovenskom a českom trhu už vyše 20 rokov. Môžeme sa pochváliť, že zamestnávame vyše 12 000 spokojných zamestnancov. Zabezpečujeme im komplexný servis služieb – od dopravy a ubytovania až po starostlivosť koordinátorov na pracovisku. Naše skúsené náborárky pre vás nájdu ideálnu prácu. Nezmeškajte tie najlepšie pracovné ponuky a kontaktujte nás ešte dnes!

Počet zamestnancov
1000 a viac zamestnancov

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

ID: 3845598  Dátum zverejnenia: 10.1.2020  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja. Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1 100 EUR/mes (v závislosti od skúseností kandidáta sa môže zvyšovať)