Recruiter /náborový špecialista/

Manuvia, a. s.

Miesto práce
Košice
900-1 000 EUR/mes + variabilná zložka /tá závisí od aktivity a výsledkov/

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Tvojou náplňou práce na tejto pozícii Recruitera bude:
- zastrešovanie celého náborového procesu kandidáta na pozíciu u klienta
- identifikácia vhodných kandidátov podľa kritérii a požiadaviek klienta
- aktívna inzercia pracovných pozícii a následná práca so životopismi, evidencia do databázy
- schopnosť aktívne využiť dostupné prostriedky /databáza, internet, atď/ na nájdenie vhodného kandidáta
- vedenie telefonických a osobných pohovorov s kandidátmi
- akvizícia nových klientov a starostlivosť o súčasných
- reporting nadriadenému
- proaktívny prístup k práci a silná orientácia na výsledok

Ponúkame ti:
- zaujímavé finančné ohodnotenie
- príjemné pracovné prostredie
- notebook a mobilný telefón
- plná úhrada stravného zamestnávateľom /CALIO karta/
- sick days, až 4 dni ročne
- možnosť home office po preukázaní výsledkov
- teambuildingové aktivity
- možnosť kariérneho posunu a rastu

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Do našej košickej pobočky hľadáme kolegu/kolegyňu, ktorý/á obohatí náš slovenský tím Recruiterov.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Požadujeme od teba:
- skúsenosť v oblasti náboru kandidátov na pozície, min. 1 rok
- anglický jazyk na komunikatívnej úrovni
- MS Office na pokročilej úrovni /hlavne Excel, Word/
- schopnosť aktívnej práce s internetom/google search, inzertné stránky, LinkedIn, sociálne siete, atď./
- zákaznícke orientovanie a trpezlivosť
- pracovitosť, analytickosť, odhodlanie ísť vpred, aj keď sa nedarí
- odvaha, pozitívny prístup a komunikatívnosť vo vzťahu s kandidátmi aj klientami
- byť schopný akvizície nových klientov
- mať radosť z práce
- orientácia na výsledky, biznis feeling

Počet zamestnancov
5000 a viac zamestnancov

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov
ID: 3830521  Dátum zverejnenia: 12.12.2019  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja. Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 900-1 000 EUR/mes + variabilná zložka /tá závisí od aktivity a výsledkov/