Zdravotné sestry v Karlových Varoch. Aj pre absolventov.

Manuvia, a. s.

Miesto práce
Karlovy Vary, Česko
Termín nástupu
ASAP
27 000 - 30 000 Kč/mesiacPríplatky podľa platnej legislatívy v ČR.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Poskytuje zdravotnú starostlivosť v súlade s právnymi predpismi a štandardmi
- Dbá na dodržiavanie hygienicko-epidemiologického režimu
- Vykonáva zápisy do zdravotnej dokumentácie
- Poskytuje pacientovi informácie v súlade s odbornou spôsobilosťou, prípadne pokynmi od lekára
- Motivuje a informuje jednotlivcov, rodiny a skupiny osôb k prijatiu zdravého životného štýlu
- Podieľa sa na zapracovaní novo-nastupujúcich kolegov
- Zaisťuje opatrenia pri riešení následkov mimoriadnej udalosti, alebo krízovej situácie

- Ubytovanie v historickej budove v krásnom prostredí kúpeľného mesta Karlovy Vary, priamo v kúpeľnej zóne
- Možnosť uplatnenia pre čerstvých absolventov a získania praxe pre ďalší kariérny rozvoj
- Veľmi dobré platové podmienky
- Zamestnanci na ubytovaní si hradia iba 3100CZK (cca125Eur)/mesiac
- Izby sú jedno alebo dvojlôžkové
- Plne vybavená spoločná kuchynka
- Práčovňa a žehliace potreby k dispozícii
- Je možné prenajať si aj byty spoločne s ďalšími kolegami/kolegyňami

Kontaktovať budeme len uchádzačov, ktorí spĺňajú profesné požiadavky.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Nemocnice, ambulantná lekárska činnosť, ostatná zdravotná starostlivosť

Nemocnica v krásnom kúpeľnom meste Karlovy Vary .
Oddelenia, na ktorých sú noví zamestnanci prijímaní:
- interné oddelenie
- kardiológia
- urológia
- chirurgia
- ARO - anestézia

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa

Vzdelanie v odbore

Zdravotná sestra

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- Odborná spôsobilosť na výkon všeobecnej sestry podľa platnej legislatívy
- Trestná bezúhonnosť, zdravotná spôsobilosť
- Profesionálny prístup, flexibilita
- Znalosť práce s PC

Počet zamestnancov
5000 a viac zamestnancov

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov
ID: 3826330  Dátum zverejnenia: 5.12.2019  Základná zložka mzdy (brutto): 27 000 Kč/mesiac