Grafik

Manuvia, a. s.

Miesto práce
Košice
Mzdové podmienky (brutto)
1 000 EUR/mes

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Čo bude tvojou náplňou práce?
- práca s Adobe Creative Cloud
- príprava reklamných bannerov pre online kampane – Google Display Network, Facebook, Instagram
- príprava grafických podkladov na web, do newslettra a pravidelného e-mailingu
- príprava .ppt prezentácií pre klientov a konferencie
- príprava printových materiálov – B2B brožúry, e-booky
- prichádzať s kreatívnymi návrhmi a dobrými nápadmi!

Čo získaš prácou u nás?
- skúsenosť s prácou v dynamickej, rýchlo sa rozvíjajúcej medzinárodnej spoločnosti s viac ako 13 000 zamestnancami
- každodennú podporu zo strany interných kolegov či externých agentúr
- prácu na zaujímavých marketingových offline aj online projektoch v medzinárodnom marketingovom tíme
- výkon práce v srdci Košíc s možnosťou cestovať do zahraničných krajín
- prístup k rôznorodým marketingovým nástrojom, platformám a súčasným trendom
školenia, workshopy, sick-days, homeoffice, notebook, telefón a kopec iných buzz-wordov, ktoré robia našu prácu efektívnejšou a kreatívnejšou

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Baví ťa marketing a sleduješ aktuálne trendy v reklame? Máš grafiku v malíčku a sršíš kreativitou? Láka ťa stať sa súčasťou marketingového tímu, ktorý pripravuje kampane v 6-tich krajinách? V tom prípade čítaj ďalej, pretože do nášho medzinárodného tímu jednej z najväčších personálnych agentúr na Slovensku hľadáme Grafika s chuťou rásť, učiť sa a rozvíjať!

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Čo od teba požadujeme?
- min. 3 roky skúsenosti
- kreativitu a komunikatívnosť
- znalosť marketingu a najnovších trendov v oblasti reklamy
- motiváciu a chuť pracovať na sebe
- anglický jazyk – úroveň B1 (mierne pokročilý)
- schopnosť pracovať samostatne aj v tíme
- výhodou je prax v reklamnej agentúre alebo na marketingovom oddelení (nie je podmienkou, no pomôže ti to dostať sa do vecí rýchlejšie)

Počet zamestnancov
5000 a viac zamestnancov

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov
ID: 3823793  Dátum zverejnenia: 2.12.2019  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja. Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1 000 EUR/mes