Operátor výroby priamo v Tvojom meste!

Mám záujem

Miesto práce

Lozorno

Mzdové podmienky (brutto)

4,57 - 5,36 EUR/hod.4, 57 € + bonusy a príplatky, podľa zaradenia vo výrobe.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Ak si hľadáš seriózne zamestnanie, tak sa pridaj k našej spoločnosti. Ponúkame Ti pracovnú pozíciu operátora výroby, v automobilovom priemysle.

  • výroba a kompletizácia plastových nádrží
  • montovanie a zakládanie jednotlivých komponentov ako sú plastové hadičky vodiace PHM k nádrži, inštalácia senzorov a čerpadla priamo do nádrže
  • dôležitá je stála kontrola vylisovaných dielov a odhaľovanie všetkých anomálii (prepálená diera, nerovnomerne vylisované kompolnenty, nesprávne nasadenie komponentov a pod..
  • práca v stoj na 12 hodinových zmenách.

zabezpečené ubytovanie: zrážka zo mzdy 65 €
zabezpečená doprava
starostlivosť koordinátora
zabezpečené stravovanie

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Automobilový priemysel, výroba dopravných prostriedkov

Pozíciu obsadzujeme pre lídra v automotive

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Počet rokov praxe

1

Prax vo výrobe
Práca vhodná pre mužov
Ochota pracovať na 12 hod. zmeny

Manuvia je personálna agentúra, ktorá pôsobí na slovenskom a českom trhu už vyše 20 rokov. Môžeme sa pochváliť, že zamestnávame vyše 12 000 spokojných zamestnancov. Zabezpečujeme im komplexný servis služieb – od dopravy a ubytovania až po starostlivosť koordinátorov na pracovisku. Naše skúsené náborárky pre vás nájdu ideálnu prácu. Nezmeškajte tie najlepšie pracovné ponuky a kontaktujte nás ešte dnes!

Počet zamestnancov
1000 a viac zamestnancov

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Adresa spoločnosti

Manuvia
Mlynská 27
04001 Košice

Kontakt

ID: 3822737  Dátum zverejnenia: 2.12.2019  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 4,57 - 5,36 EUR/hod.4, 57 € + bonusy a príplatky, podľa zaradenia vo výrobe.