Menič foriem na vstrekolisoch

Manuvia, a. s.

Miesto práce
Malacky
Mzdové podmienky (brutto)
825 EUR/mes

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Vykonávanie výmien nástrojov na vstrekolisoch
- Vykonávanie výmien odoberačov na robotoch a nastavenie programov
- Príprava materiálu, farbív a aditív, kontrola a dodržanie stanoveného času a teploty sušenia materiálov podľa požiadaviek

- Zimný a letný bonus
- 13ty + 14ty plat
- Mesačné prémie vo výške 10 %
- Príplatky za poobedné, nočné zmeny, soboty, nedele, sviatky nad rámec zákona
- Zabezpečenie dopravy na pracovné zmeny
- 5 dní dovolenky navyše
- Príspevok na stravovanie v závodnej jedálni
- Príspevok zamestnávateľa do 3. piliera
- Poskytovanie ubytovania
- Vernostný bonus
- Práca v 3 a 4 zmennej prevádzke
- Práca v stabilnej medzinárodnej spoločnosti

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Obsadzujeme pozíciu pre medzinárodnú spoločnosť, ktorá je popredným svetovým dodávateľom automobilových komponentov a systémov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity

- SŠ Technického zamerania
- Prax na obdobnej pozícií cca 2 roky (ideálne v automobilovom priemysle)
- Manuálna zručnosť, flexibilita, technické myslenie
- Ochota pracovať na zmeny

Sme Manuvia – medzinárodná personálna agentúra, ktorá pôsobí na slovenskom a českom trhu už vyše 20 rokov. Zaisťujeme komplexný servis služieb náboru zamestnancov do spoločností. A to od dopravy a ubytovania až po starostlivosť koordinátorov o pracovníkov pri nástupe na pracovisko. Okrem náboru robotníckych pozícií vám môžeme ponúknuť aj naše služby v oblasti recruitmentu profesionálov a manažérov. Náš skúsený tím operuje naprieč Českom, Slovenskom a Maďarskom a je schopný vám poskytnúť špecialistov v niekoľkých rôznych odvetviach. Nezmeškajte tie najlepšie pracovné ponuky a kontaktujte nás ešte dnes! Naši skúsení náborári nájdu každému prácu na mieru.

Počet zamestnancov
5000 a viac zamestnancov

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov
ID: 3813880  Dátum zverejnenia: 19.11.2019  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja. Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 825 EUR/mes