Reagujte bez životopisu

Nová pracovná príležitosť - výrobný operátor

Mám záujem

Miesto práce

Sládkovičovo

Mzdové podmienky (brutto)

743,28 EUR + zákonné príplatky (sobota, nedeľa, noc, riziko) + 15% variabilná zložka + 80 EUR prémia za dochádzku + 15 EUR dochádzkový bonus

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Otvárame nové kolo pohovorov, nezmeškaj svoju príležitosť!
Hľadáme nových zamestnancov na pozíciu výrobný operátor.
Náplňou tvojej práce by bolo:
  • Obsluha strojových zariadení
  • Kontrola strojov pred ich spustením a počas ich chodu, čistenie stroja
  • Zvára drôt, vizuálne kontroluje kvalitu zvaru;
  • Kontroluje kvalitu drôtu a cievky podľa pracovných postupov;
  • Vedie evidenciu materiálu, kontroluje identifikáciu a identifikuje materiál;
  • Manipuluje s vozíkom a zdvíhacím zariadením

  • po 3 mesiacoch (zvládnutie tréningov, školení, požadovanej výkonnosti) nárast základnej mzdy o 5 % a o ďalších 5 % po naplnení očakávaného štandardu pre danú pozíciu
  • prémia za prítomnosť 80 Eur + príspevok na dochádzku 15 Eur
  • poskytujeme ubytovanie ZDARMA nad 75km
  • obedy a večere v závodnej jedálni (príspevok zamestnanca je 0,83 Eur)
  • možnosť pravidelných záloh
  • možnosť kariérneho rastu
  • zabezpečená kyvadlová doprava zo Sládkovičova, prispôsobená na zmeny

Ak Vás naša ponuka zaujala, zašlite nám svoj životopis na uvedenú adresu.
Bližšie informácie v pracovné dni od 8.00 do 16.00h na telefónnom čísle: 0902 774 444.
Budeme kontaktovať len vybraných uchádzačov.
Ďakujeme za pochopenie.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Strojársky priemysel

Spoločnosť pôsobiaca v strojárenskom priemysle zo zameraním na výrobu, spracovanie a predaj oceľových drôtov .

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

  • prax v profesii ťahač drôtov je výhodou,
  • manuálne zručný, dobré organizačné schopnosti,
  • flexibilita, vysoké pracovné nasadenie
  • technicky zdatný
  • ochota pracovať na zmeny (4 zmenový režim - nepretržitá prevádzka)

Manuvia je personálna agentúra, ktorá pôsobí na slovenskom a českom trhu už vyše 20 rokov. Môžeme sa pochváliť, že zamestnávame vyše 12 000 spokojných zamestnancov. Zabezpečujeme im komplexný servis služieb – od dopravy a ubytovania až po starostlivosť koordinátorov na pracovisku. Naše skúsené náborárky pre vás nájdu ideálnu prácu. Nezmeškajte tie najlepšie pracovné ponuky a kontaktujte nás ešte dnes!

Počet zamestnancov
1000 a viac zamestnancov

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Adresa spoločnosti

Manuvia Jobliner, s.r.o.
Farská 44
949 01 Nitra

Kontakt

Na to, aby ste reagovali na túto ponuku, nepotrebujete životopis. Stačí, keď pošlete žiadosť.
Poslať žiadosť spoločnosti
ID: 3812995  Dátum zverejnenia: 3.12.2019  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 743,28 EUR + zákonné príplatky (sobota, nedeľa, noc, riziko) + 15% variabilná zložka + 80 EUR prémia za dochádzku + 15 EUR dochádzkový bonus