Zdravotná sestra - všeobecná, Karlové Vary

Mám záujem

Miesto práce

Karlove Vary, Česko

Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny

26 850 Kč + bonus 5000 Kč

Termín nástupu

dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Si všeobecná zdravotná sestra a máš chuť pracovať v krásnom prostredí Karlových Varov? Zarábaj až 31 100 CZK (základná zložka mzdy – 26 850 CZK + príplatky) a okrem toho si užívaj množstvo zaujímavých výhod.
Náplň práce:
  • poskytovanie základnej zdravotnej starostlivosti
  • polohovanie pacientov
  • sledovanie a hodnotenie fyziologických funkcií pacientov
  • vedenie zdravotníckej dokumentácie (ručne, PC)
  • komunikácia so zdravotníckym personálom

  • motivačné platové ohodnotenie – základná zložka mzdy + mesačné príplatky
  • plne vybavené ubytovanie v centre kúpeľov
  • cena ubytovania je 175 CZK/ za noc + 15% DPH (prvé 3 mesiace 50% zľava)
  • mesačný príplatok až 5 000 CZK
  • sprostredkovanie práce v Čechách, práca pre českého zamestnávateľa
  • práca v príjemnom prostredí Karlových Varov
  • možnosť zlepšiť svoje odborné kvalifikácie a zručnosti
  • podpora zo strany zamestnávateľa
  • osobné príplatky

Zaujala Ťa táto pracovná ponuka a myslíš si, že práve Ty si pre nás vhodný kandidát? Neváhaj, ozvi sa nám už dnes a my Ti vybavíme prácu v Karlových Varoch.
Pošli svoj profesný životopis na: [email protected],
alebo sa informuj na tel. čísle +421911828201.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

31.12.2019 (ostáva ešte 46 dní)

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Nemocnice, ambulantná lekárska činnosť, ostatná zdravotná starostlivosť

Základným poslaním spoločnosti je poskytovanie akútnej a následne aj lôžkovej a ambulantnej zdravotnej starostlivosti pre pacientov, z radov obyvateľov i návštevníkov Karlovarského kraja, v základných, špecializovaných a špecializovaných odboroch, v maximálne možnom rozsahu, kvalite a dostupnosti.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

  • odborná spôsobilosť k vykonávaniu povolania všeobecnej zdravotnej sestry podľa platnej legislatívy
  • trestná bezúhonnosť
  • zdravotná spôsobilosť
  • profesionálny prístup
  • flexibilita
  • samostatnosť aj schopnosť tímovej práce
  • znalosť práce na PC

Manuvia je personálna agentúra, ktorá pôsobí na slovenskom a českom trhu už vyše 20 rokov. Môžeme sa pochváliť, že zamestnávame vyše 12 000 spokojných zamestnancov. Zabezpečujeme im komplexný servis služieb – od dopravy a ubytovania až po starostlivosť koordinátorov na pracovisku. Naše skúsené náborárky pre vás nájdu ideálnu prácu. Nezmeškajte tie najlepšie pracovné ponuky a kontaktujte nás ešte dnes!

Počet zamestnancov
1000 a viac zamestnancov

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Adresa spoločnosti

Manuvia a.s.
Radničné námestie 37
085 01 Bardejov

Kontakt

Kontaktná osoba: Anna Geciová
Tel.: +421911828201
E-mail: poslať životopis
ID: 3805677   Dátum zverejnenia: 8.11.2019   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   26 850 Kč + bonus 5000 Kč