Práca ako pre teba - bez zložitých testov - operátor výroby - s dopravou z okolia zabezpečenou - Galanta + ubytovanie zdarma

Manuvia, a. s.

Miesto práce
Galanta
Termín nástupu
dohodou
670 EUR/mesiac670€ btt / mesačne + dochádzkový bonus 50€ a výkonnostný bonus 50€ + príplatky podľa zákona

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme zamestnancov do spoločnosti zameranej na výrobu najmodernejších LCD televízorov s LED technológiou.

Náplňou tvojej práce bude:
práca v stoji pri linke,
skrutkovanie, zapájanie, strhávanie fólie,
nakladanie skiel na panel,
lepenie,
kontrola farieb na monitore,
balenie produktu,
príprava materiálu na výrobu,
zásobovanie linky s materiálom,
ťahanie vozíkov,
vybaľovanie materiálu,
kontrola výsledného produktu
nenáročná práca pri balení LCD

- možnosť zaučenia
- bez zložitých testov a pohovorov - nástupy priebežné - každý týždeň

UBYTOVANIE zabezpečíme a zahradíme za Vás !!!

Tak neváhajte a nás kontaktujte !!!

žiadne testy - prídeš a robíš po krátkom pohovore
práca na 3 zmeny/ 8 hod

Základná mzda 670€ / mesačne + príplatky prípadne nadčasy
Dochádzkový bonus 50€
Výkonnostný bonus 50€

stravné lístky v hodnote 4,50€ /deň
zabezpečené ubytovanie bezplatne!
zabezpečená doprava na pracovisko bezplatne!
starostlivosť koordinátora
možnosť čerpania záloh

Informácie o výberovom konaní

ak Vás naša ponuka zaujala tak nás neváhajte kontaktovať :

telefonický : 0911/ 82 82 06

emailom : [email protected]

budeme kontaktovať všetkých uchádzačov

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Elektrotechnický priemysel

Líder v elektrotechnickom priemysle
Náš klient sa v priebehu niekoľkých rokov stal najväčším výrobným závodom spoločnosti Samsung v Európe. Za desať rokov vyrobil 60 miliónov produktov a preinvestoval viac než 350 miliónov eur.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity

šikovnosť
manuálna zručnosť
zdravotná spôsobilosť
chuť pracovať

Počet zamestnancov
5000 a viac zamestnancov

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov
ID: 3794236  Dátum zverejnenia: 26.6.2022  Základná zložka mzdy (brutto): 670 EUR/mesiac