Menič foriem na vstrekolisoch (Ref. č.: A2169)

Mám záujem

Miesto práce

Malacky

Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny

825 EUR/mes

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

  • Vykonávanie výmien nástrojov na vstrekolisoch
  • Vykonávanie výmien odoberačov na robotoch a nastavenie programov
  • Príprava materiálu, farbív a aditív, kontrola a dodržanie stanoveného času a teploty sušenia materiálov podľa požiadaviek

  • Zimný a letný bonus
  • 13ty + 14ty plat
  • Mesačné prémie vo výške 10 %
  • Príplatky za poobedné, nočné zmeny, soboty, nedele, sviatky nad rámec zákona
  • Zabezpečenie dopravy na pracovné zmeny
  • 5 dní dovolenky navyše
  • Príspevok na stravovanie v závodnej jedálni
  • Príspevok zamestnávateľa do 3. piliera
  • Poskytovanie ubytovania
  • Vernostný bonus
  • Práca v 3 a 4 zmennej prevádzke
  • Práca v stabilnej medzinárodnej spoločnosti

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Obsadzujeme pozíciu pre medzinárodnú spoločnosť, ktorá je popredným svetovým dodávateľom automobilových komponentov a systémov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk

  • SŠ Technického zamerania
  • Prax na obdobnej pozícií cca 2 roky (ideálne v automobilovom priemysle)
  • Manuálna zručnosť, flexibilita, technické myslenie
  • Ochota pracovať na zmeny

Manuvia je personálna agentúra, ktorá pôsobí na slovenskom a českom trhu už vyše 20 rokov. Môžeme sa pochváliť, že zamestnávame vyše 12 000 spokojných zamestnancov. Zabezpečujeme im komplexný servis služieb – od dopravy a ubytovania až po starostlivosť koordinátorov na pracovisku. Naše skúsené náborárky pre vás nájdu ideálnu prácu. Nezmeškajte tie najlepšie pracovné ponuky a kontaktujte nás ešte dnes!

Počet zamestnancov
1000 a viac zamestnancov

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Kontakt

Kontaktná osoba: Mária Kubíková
E-mail: poslať životopis
ID: 3784058   Dátum zverejnenia: 10.10.2019   Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja. Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   825 EUR/mes