Projektový manažér stavieb

Manuvia, a. s.

Miesto práce
Žilinský kraj
Mzdové podmienky (brutto)
1 500 EUR/mes

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Dozorovanie stavebného projektu/ projektov
- Kontrola kvality realizácie prác
- Kontrola projektovej dokumentácie so skutočnosťou a plnením projektových aktivít
- Určovanie postupnosti výroby a montáže
- Plánovanie a koordinácia montážnych prác na stavbách
- Vedenie stavebného denníka
- Kontrola bezpečnosti práce

- Základný plat od 1500,- EUR
- Služobné auto, mobilný telefón a notebook
- Flexibilná pracovná doba
- Podpora ďalšieho vzdelávania
- Práca v stabilnej tunajšej spoločnosti s vysokokvalifikovanými zamestnancami

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Spoločnosť, pre ktorú obsadzujeme pozíciu Projektového manažéra je expandujúca spoločnosť s 15 ročnými skúsenosťami v oblasti stavebníctva, ktorá hľadá skúseného Stavbyvedúceho ako posilu do tímu.

Požiadavky na zamestnanca

- Stredoškolské, prípadne vysokoškolské vzdelanie stavebného zamerania
- Prax na pozícií Stavbyvedúceho, Stavebného dozora, príp. Projektového manažéra minimálne 3 roky
- VP sk.B
- Technické myslenie, organizovanosť, samostatnosť
- Dobré komunikačné a vodcovské schopnosti

Sme Manuvia a hľadáme pracovníkov do rôznych oblastí.
Nájdeme Vám prácu na mieru.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov
ID: 3779429  Dátum zverejnenia: 4.10.2019  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja. Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1 500 EUR/mes