Finančný kontrolór (Ref. č.: A2235)

Mám záujem

Miesto práce

Prešov

Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny

1 800 EUR/mes

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

 spolupráca na príprave operatívnych a pravidelných mesačných analýz hospodárskeho výsledku a hlavných položiek súvahy,
 spolupráca na príprave ročného hospodárskeho plánu a plánu investícií podľa jednotlivých nákladových stredísk, príprava manažérskej výsledovky,
 kontrola plnenia hospodárskeho plánu jednotlivých hospodárskych stredísk, vyhodnocovanie a analýza plnenia hlavných ekonomických ukazovateľov,
 vypracovanie správ o plnení plánu,
 štatistické výkazníctvo,
 organizovanie zasadnutí škodovej komisie,
 asistencia pri príprave reportov a manažovaní platobného styku záväzkov a pohľadávok,
 platobný styk (pri zastupovaní),
 spolupráca na príprave smerníc a prevádzkových predpisov za oblasť svojho pôsobenia,
 sledovanie a plnenie legislatívnych požiadaviek a ich aplikovanie do interných predpisov,
 zavádzanie nových metód a prostriedkov v oblasti podnikového kontrolingu,
 spolupráca pri riadení, tvorbe a kontrole plánov a rozpočtov zahraničných pobočiek,
 spolupráca a príprava podkladov pre audity.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

 VŠ II. stupňa
 Ekonomika/finančný manažment
 2 roky
 AJ alebo NJ - aktívne
 Microsoft Word, Excel – expert
 Microsoft PowerPoint – expert
 Microsoft Outlook – pokročilý
 Vodičské oprávnenie sk. B.

Manuvia je personálna agentúra, ktorá pôsobí na slovenskom a českom trhu už vyše 20 rokov. Môžeme sa pochváliť, že zamestnávame vyše 12 000 spokojných zamestnancov. Zabezpečujeme im komplexný servis služieb – od dopravy a ubytovania až po starostlivosť koordinátorov na pracovisku. Naše skúsené náborárky pre vás nájdu ideálnu prácu. Nezmeškajte tie najlepšie pracovné ponuky a kontaktujte nás ešte dnes!

Počet zamestnancov
1000 a viac zamestnancov

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Adresa spoločnosti

Manuvia a.s.
Plynárenská 7/A
821 09 Bratislava
ID: 3777666   Dátum zverejnenia: 2.10.2019   Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja. Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   1 800 EUR/mes