Hľadáme Špecialistu foriem do Prešova! (Ref. č.: A2233)

Mám záujem

Miesto práce

Prešov

Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny

1 100 EUR/mes + bonusy /finálna mzda závisí od skúseností kandidáta/

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

  • Preberanie všetkých záležitostí súvisiacich s vypracovaním cenovej ponuky foriem pre lisy plastového
vstrekovania.
  • Validácia rôznych etáp kvality výrobku, foriem a procesov plastového vstrekovania.
  • Prezentácia prvotných vzoriek a procesov zákazníkovi.
  • Komunikácia so zákazníkom v anglickom jazyku vo všetkých etapách projektu.
  • Spolupráca s obchodným a nákupným oddelením.
  • Komunikácia s dodávateľmi pri odsúhlasovaní parametrov foriem, vykonávať námery foriem a metrológiu,
komunikácia s dodávateľom ohľadne chybných námerov, defektov na vylisovaných dieloch.
  • Zapisovanie a aktualizácia výrobnej dokumentácie.
  • Posudzovanie stavu a použiteľnosti foriem, podpora pri zavádzaní projektu.
  • Prispôsobenie foriem štandardom spoločnosti– monitoruje, riadi a zabezpečuje splnenie tejto požiadavky
  • Zabezpečenie podkladov 2D a 3D dát potrebných pre opravy na vstrekolisovacích formách-interne aj v spolupráci s externými spoločnosťami.
  • Spolupráca pri navrhovaní úprav jednotlivých foriem alebo ich čiastkových parametrov.
  • Koordinácia činností pri modifikácií nástrojov – úprava dokumentácie.
  • Aktualizácia celkovej dokumentácie o nástrojoch.
  • Zodpovedá za aktuálnosť dát.
  • Spolupráca na spracovaní a vyhodnocovaní podkladov z oblasti kvality výrobkov.
  • Plnenie operatívnych úloh zadaných nadriadeným.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Našim klientom je úspešná medzinárodná výrobná spoločnosť.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

  • Vzdelanie : vysokoškolské
  • Zameranie, odbor: elektrotechnické alebo strojnícke
  • CATIA alebo CREO - pokročilý
  • Microsoft Word - pokročilý
  • Microsoft Excel - pokročilý
  • prax v oblasti plastového vstrekovania aspoň 2 roky
  • prax v oblasti schvaľovania foriem
  • znalosť postupov kvality APQP, FMEA, PPAP...
  • technické myslenie nevyhnutné
  • schopnosť čítať a vytvárať technické výkresy foriem

Manuvia je personálna agentúra, ktorá pôsobí na slovenskom a českom trhu už vyše 20 rokov. Môžeme sa pochváliť, že zamestnávame vyše 12 000 spokojných zamestnancov. Zabezpečujeme im komplexný servis služieb – od dopravy a ubytovania až po starostlivosť koordinátorov na pracovisku. Naše skúsené náborárky pre vás nájdu ideálnu prácu. Nezmeškajte tie najlepšie pracovné ponuky a kontaktujte nás ešte dnes!

Počet zamestnancov
1000 a viac zamestnancov

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Adresa spoločnosti

Manuvia a.s.
Plynárenská 7/A
821 09 Bratislava
ID: 3777420   Dátum zverejnenia: 2.10.2019   Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja. Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   1 100 EUR/mes + bonusy /finálna mzda závisí od skúseností kandidáta/