Nákupca/Automotive

Manuvia, a. s.

Miesto práce
Lozorno
Mzdové podmienky (brutto)
1 800 EUR/mes V závislosti od skúseností kandidáta

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

* Zodpovedanie za výber, zloženie a konečnú cenu objednávaných tovarov a služieb.
* Monitorovanie trhu, aktuálnych trendov a konkurenčných aktivít.
* Vyhľadávanie a kontaktovanie nových dodávateľov, získavanie predbežných informácií o kvalite,
cene a dodacích možnostiach.
* Vedenie obchodných rokovaní s potenciálnymi dodávateľmi, vyjednávanie a dohadovanie
zmluvných podmienok.
* Analyzovanie cenových ponúk, uzatváranie dodávateľských zmlúv a zadávanie objednávok.
* Pripravovanie letákových a obdobných akcií zameraných na podporu predaja.
* Zabezpečovanie vybavovania reklamácií.
* Nákup priameho materiálu do výroby (resins)

*Stabilná spoločnosť s možnosťou dlhodobého uplatnenia sa
*10 % mesačné prémie
*5 dní dovolenky nad rámec zákona
*Príspevky na stravovanie nad rámec
*Letný ale aj zimný bonus
*Príplatky za poobedné, nočné zmeny + za soboty, nedele a sviatky
*Vernostné bonusy
*Príspevok do III.piliera
*Zabezpečená doprava na pracovné zmeny
*Príspevky na ubytovanie
*Rôzne darčeky vo forme vitamínových balíčkov, vianočných balíčkov
*Sociálny program vo forme Teambuildingov

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Pre medzinárodnú spoločnosť v oblasti Automotive sa hľadá seniorný nákupca, ktorý má skúsenosti s objednávaním priameho materiálu do výroby v oblasti Automotive. Konkrétne ide o nákup komodity RESIN.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

* Komunikatívnosť
* Vyjednávacie zručnosti
* Schopnosť pružne reagovať
* Zodpovednosť
* Samostatnosť
* Obchodný duch
* Pohotovosť
* Skúsenosti v tejto oblasti
* Skúsenosť s nákupom (Automotive)

Počet zamestnancov
5000 a viac zamestnancov

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov
ID: 3777194  Dátum zverejnenia: 2.10.2019  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja. Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1 800 EUR/mes V závislosti od skúseností kandidáta