JAVA EE Vývojár

Manuvia, a. s.

Miesto práce
Bratislava
1 500 EUR/mes Platové podmienky závisia od skúseností kandidáta

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- dlhodobejšie skúsenosti pri vývoji Java aplikácií
- znalosť štruktúrovaného programovania
- znalosť Spring a Java 8, Java EE 7, SOAP, REST, SQL(DDL a DML)
- znalosť a skúsenosti s Maven, Eclipse, GIT, Continuous Integration, Oracle SQLDeveloper, SonarQube Nexus
- znalosť tvorby GUI so štandardnými JSF implementácie
- veľmi dobrá znalosť súčasných webových technológií

- motivujúce platové ohodnotenie - závisí od skúseností kandidáta
- flexibilný pracovný čas
- možnosť cestovať a zúčastňovať sa na zahraničných projektoch
- notebook a mobilný telefón
- možnosť sa vzdelávať - kurzy a školenia ( jazykové alebo odborné)
- útulné kancelárie (nie open space office)
- možnosť pracovať z domu

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Pozíciu obsadzujeme pre medzinárodnú IT spoločnosť v Bratislave.

Hľadáme skúseného Vývojára, ktorý bude pracovať na zahraničnom projekte. Spolupráca s nemeckými kolegami, preto je nutná znalosť nemeckého jazyka na dobrej úrovni.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Pokročilý (C1)

- jazykové znalosti - nemecký jazyk na komunikatívnej úrovni (B2 - C1) a anglický jazyk výhodou
- schopnosť riešenia problémov a konfliktov
- orientácia na tím

Počet zamestnancov
5000 a viac zamestnancov

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov
ID: 3772955  Dátum zverejnenia: 26.9.2019  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja. Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1 500 EUR/mes Platové podmienky závisia od skúseností kandidáta