Pracuj v Trnave! Operátor výroby plastových komponentov

Mám záujem

Miesto práce

Trnava

Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny

675 eur + variabilná zložka 150 eur

Termín nástupu

Dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

  • obsluha vstrekolisu
  • montáž komponentov na vylisovaný výrobok
  • vizuálna kontrola výrobkov
  • balenie výrobkov

  • 4 eurový stravný lístok za každú odpracovanú zmenu (zamestnanec platí 1 euro)
  • stabilný a motivujúci príjem brutto od 675 eur + variabilná zložka mzdy 150 eur, po skúšobnej dobe 725 eur + 150 eur variabilná zložka mzdy
  • možnosť práce nadčas s nadštandardným príplatkom
  • firemný autobus z Trnavy do firmy a späť pred a po každej zmene
  • práca v expandujúcej zahraničnej spoločnosti
  • možnosť kariérneho postupu a zvyšovania kvalifikácie
  • primerané zaškolenie k danej pozícii
  • nepretržitá podporu zo strany koordinátora
  • čaká Vás príjemný pracovný kolektív

Ak vás naša ponuka zaujala kontaktujte nás na tel. čísle 0904 994 444 stačí prezvoniť alebo pošlite svoj životopis na email [email protected]

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Ostatná priemyselná výroba

Klient je popredným výrobcom plastových komponentov.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity

  • výhodou je skúsenosť v plastovej výrobe
  • manuálna zručnosť, dobrá jemná motorika, dobrý zrak
  • ochota pracovať v trojzmennej prevádzke
  • v prípade potreby ochota pracovať nadčas

Manuvia je personálna agentúra, ktorá pôsobí na slovenskom a českom trhu už vyše 20 rokov. Môžeme sa pochváliť, že zamestnávame vyše 12 000 spokojných zamestnancov. Zabezpečujeme im komplexný servis služieb – od dopravy a ubytovania až po starostlivosť koordinátorov na pracovisku. Naše skúsené náborárky pre vás nájdu ideálnu prácu. Nezmeškajte tie najlepšie pracovné ponuky a kontaktujte nás ešte dnes!

Počet zamestnancov
1000 a viac zamestnancov

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Adresa spoločnosti

Manuvia a.s.
Murgašová 1
083 01 Sabinov

Kontakt

Kontaktná osoba: Lenka Požónska
Tel.: +421904994444
E-mail: poslať životopis
ID: 3772383   Dátum zverejnenia: 26.9.2019   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   675 eur + variabilná zložka 150 eur