Operátor výroby v Pardubiciach pri montáži autorádii, doprava ubytovanie zdarma! Nástup do práce už v pondelok! Muži, ženy aj páry!

Manuvia, a. s.

Miesto práce
Pardubice, Česko
Termín nástupu
Dohodou
91,4 Kč/hod.91,40Kč / hod netto + príplatky+ nástupný bonus 5000Kč

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Tvojou náplňou práce pri montáži autorádii bude:
práca v stoji na výrobných linkách
kontrola a kompletizácia komponentov
pracovné pozície začínajú od prípravy materiálu
montáže
testovania
kontrola
balenie až po vývoz do skladu

Mzda do 91,40KČ / hod. netto po skuš. dobe nad 91,40KČ/ hod. netto + príplatky
Nástupný bonus 5000Kč
Možnosť záloh po 1 týždni odpracovanom
Príspevok na stravu 44Kč za odpracovaný zmenu
Doprava ZDARMA
Ubytovanie ZDARMA
V nedeľu ťa odvezieme zdarma našou dopravou do Pardubíc

Nie je na čo čakať ak ťa ponuka zaujala neváhaj a volaj 0911 828 207 alebo pošli životopis na: [email protected]

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Automobilový priemysel, výroba dopravných prostriedkov

Klient je popredným dodávateľom autorádii.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

manuálna zručnosť
spoľahlivosť
flexibilita
elektrotechnické vzdelanie výhodou nie však podmienkou
zodpovedný prístup k práci
samostatnosť
ochotu učiť sa novým veciam

Počet zamestnancov
5000 a viac zamestnancov

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov
ID: 3767238  Dátum zverejnenia: 10.12.2020  Základná zložka mzdy (brutto): 91,4 Kč/hod.