Agentka call centra (Ref. č.: A2218)

Mám záujem

Miesto práce

okres Pezinok

Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny

900 EUR/mes + provízie

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

  • Aktívna telefonická komunikácia - oslovovanie nových zákazníkov
  • Infolinka - poskytovanie informácií existujúcim alebo potencionálnym zákazníkom, delegovanie na kompetentných pracovníkov
  • Zadávanie získaných informácií do interného systému spoločnosti
  • Spracovávanie požiadaviek zákazníka e-mailom a odpoveď na požiadavky do 24 hod.
  • Riešenie reklamácií

  • práca v stabilnej medzinárodnej spoločnosti
  • provízny systém
  • školenia
  • príspevok na DDS
  • teambuildingy
  • káva a čaj bezplatne na pracovisku

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Pozíciu obsadzujeme pre spoločnosť, ktorá je jedným z popredných dodávateľov na trhu s LPG v rámci Slovenskej republiky. Distribuujú plyn vo fľašiach, plyn do zásobníkov pre vykurovanie a technológie a LPG pre motorové vozidlá na čerpacie stanice. Zameriavajú sa na distribúciu pre spoločnosti ale aj jednotlivcom.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Expert (C2)

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

  • skúsenosť s prácou v Call centre
  • výborné komunikačné a vyjadrovacie schopnosti
  • orientácia na zákazníka
  • ochota učiť sa nové veci
  • spoľahlivosť

Manuvia je personálna agentúra, ktorá pôsobí na slovenskom a českom trhu už vyše 20 rokov. Môžeme sa pochváliť, že zamestnávame vyše 12 000 spokojných zamestnancov. Zabezpečujeme im komplexný servis služieb – od dopravy a ubytovania až po starostlivosť koordinátorov na pracovisku. Naše skúsené náborárky pre vás nájdu ideálnu prácu. Nezmeškajte tie najlepšie pracovné ponuky a kontaktujte nás ešte dnes!

Počet zamestnancov
1000 a viac zamestnancov

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

ID: 3766612   Dátum zverejnenia: 18.9.2019   Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja. Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   900 EUR/mes + provízie