Montér vo výškach (Ref. č.: A2136)

Mám záujem

Miesto práce

Košický kraj

Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny

7,30 EUR/hod

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Ste partia kamarátov, ktorým sa netočí hlava z výšok a byť niekoľko dní mimo domova zvládate v pohode?
Hľadáme šikovných mužov ochotných pracovať na turnusy (SR+ČR).

Pracovnou náplňou bude:
Montáž oceľových konštrukcií stožiarov na stavenisku
Montáž izolátorových reťazcov, vodičov a zemniacich lán
Manipulácia s bremenami - hydraulickými strojmi a reťazovými zdvihákmi
Viazanie bremien
Obsluha motorovej píly, zváranie (individuálne podľa jednotlivých spôsobilostí a školení)
Práca s náradím, s ručným elektrickým náradím, kontrola pre každým použitím
Dodržiavanie zásad BOZP a PO a technologických a montážnych postupov
Vizuálnu kontrolu lezeckého výstroja a prostriedkov osobného zabezpečenia pred každým výstupom

  • Práca na zmluvu, informácie k platu upresnené na pohovore
  • Doprava, ubytovanie hradené zamestnávateľom
  • 13. a 14. plat
  • Po roku finančné prehodnotenie
  • Počas práce nárok na diéty

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Pozícia je obsadzovaná pre spoločnosť, ktorá ponúka výstavby, inštalácie a montáže zariadení v oblasti energetiky.

Požiadavky na zamestnanca

  • SŠ vzdelanie elektrotechnického zamerania
  • Ochota pracovať na turnusy (zastrešenie SR, ČR)
  • Ochota pracovať vo výškach
  • Spoľahlivosť

Manuvia je personálna agentúra, ktorá pôsobí na slovenskom a českom trhu už vyše 20 rokov. Môžeme sa pochváliť, že zamestnávame vyše 12 000 spokojných zamestnancov. Zabezpečujeme im komplexný servis služieb – od dopravy a ubytovania až po starostlivosť koordinátorov na pracovisku. Naše skúsené náborárky pre vás nájdu ideálnu prácu. Nezmeškajte tie najlepšie pracovné ponuky a kontaktujte nás ešte dnes!

Počet zamestnancov
1000 a viac zamestnancov

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Adresa spoločnosti

Manuvia Expert Recruitment SK, s.r.o.
Staromestská 3
811 03 Bratislava
ID: 3766214   Dátum zverejnenia: 18.9.2019   Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja. Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   7,30 EUR/hod