Vstrekolisár so skúsenosťami v plastovej výrobe (Ref. č.: A2176)

Mám záujem

Miesto práce

Nitriansky kraj

Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny

1 200 EUR/mes + odmeny

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

  • Nastaviť parametre na vstrekolisoch, rozbeh a ukončenie výroby
  • Montáž a demontáž formy
  • Zabezpečiť prvostupňovú údržbu nástrojov a zariadení, údržbu prístrojov a pracovných stredísk
  • Overiť fungovanie používaných výstupných zariadení
  • Kontrolovať zhodu výrobkov vo vzťahu k ich špecifikáciám
  • Sledovať plnenie výrobného procesu podľa plánu, kontrolovať dodržiavanie termínov výroby a dodávok
  • Dodržiavať výrobné procedúry
  • Dohliadať na BOZP
  • Zásobovať vstrekolisy
  • Expedícia hotových výrobkov

  • Uvedený plat je minimálny + isté odmeny na mesačnej báze
  • Práca v stabilnej, perspektívnej spoločnosti
  • Možnosť pracovného postupu v závislosti od schopností kandidáta

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Pozícia je obsadzovaná pre spoločnosť pôsobiacu v oblasti výroby plastových komponentov.

Požiadavky na zamestnanca

  • SŠ vzdelanie
  • Skúsenosti v oblasti plastovej výroby
  • Technické a samostatné myslenie
  • Schopnosť pracovať v zmennej prevádzke

Manuvia je personálna agentúra, ktorá pôsobí na slovenskom a českom trhu už vyše 20 rokov. Môžeme sa pochváliť, že zamestnávame vyše 12 000 spokojných zamestnancov. Zabezpečujeme im komplexný servis služieb – od dopravy a ubytovania až po starostlivosť koordinátorov na pracovisku. Naše skúsené náborárky pre vás nájdu ideálnu prácu. Nezmeškajte tie najlepšie pracovné ponuky a kontaktujte nás ešte dnes!

Počet zamestnancov
1000 a viac zamestnancov

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Adresa spoločnosti

Manuvia Expert Recruitment SK, s.r.o.
Staromestská 3
811 03 Bratislava
ID: 3764267   Dátum zverejnenia: 16.9.2019   Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja. Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   1 200 EUR/mes + odmeny