Grafik - do personálnej agentúry v Košiciach

Manuvia, a. s.

Miesto práce
Košice
Mzdové podmienky (brutto)
850 - 1 050 EUR/mesiac850-1 050 EUR/mes

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Čo bude tvojou náplňou práce?
- príprava marketingových grafických materiálov na B2C a B2B úrovni
- grafická príprava ebookov, interných materiálov a newslettrov v spolupráci s ďalšími internými oddeleniami
- príprava kreatívnych grafických konceptov pre marketingovú komunikáciu
- celkové zabezpečenie brandingu našich pobočiek a officov, zabezpečenie reklamných predmetov pre ostatné oddelenia, spolupráca s agentúrami v daných krajinách
- príprava prezentácii pre interných a externých zákazníkov

Čo získaš prácou u nás?
- skúsenosť s prácou v dynamickej, rýchlo sa rozvíjajúcej medzinárodnej spoločnosti s viac ako 12 000 zamestnancami
- prácu na zaujímavých marketingových offline aj online projektoch v medzinárodnom marketingovom tíme
- výkon práce v srdci Košíc s možnosťou cestovať do zahraničných krajín

Ponúkame ti:
- každodennú podporu zo strany kolegov a celého tímu
- získanie praktických skúseností s najnovšími trendmi v oblasti marketingu
- prácu na marketingových projektoch na medzinárodnej úrovni
- reálne skúsenosti a nahliadnutie do zákulisia fungovania jednej z TOP personálnych spoločností
- možnosť sa vzdelávať na konferenciách a workshopoch
- služobný notebook, telefón

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Sprostredkovanie práce a personálne poradenstvo

Máš prehľad vo svete marketingu? Baví ťa sledovať aktuálne trendy? Láka ťa stať sa súčasťou marketingového tímu, ktorý pripravuje kampane v 6-tich krajinách? Chceš nám pomôcť vypracovať sa medzi Top 5 personálnych agentúr v strednej Európe? V tom prípade čítaj ďalej, pretože do medzinárodného marketingového tímu jednej z najväčších personálnych agentúr v Európe hľadáme Junior Brand špecialistu, ktorého baví robiť grafiku.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Čo od teba požadujeme?
- grafické zručnosti – Adobe grafické programy
- kreativitu a komunikatívnosť
- min. 1 rok praxe v reklamnej agentúre alebo na marketingovom oddelení
- znalosť marketingu a najnovších trendov
- motiváciu a chuť pracovať na sebe
- anglický jazyk – úroveň B1 (mierne pokročilý)
- schopnosť pracovať samostatne aj v tíme

Počet zamestnancov
5000 a viac zamestnancov

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov
ID: 3762325  Dátum zverejnenia: 13.9.2019  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 850 - 1 050 EUR/mesiac850-1 050 EUR/mes