Výlepár reklamných plagátov (Ref. č.: A2201)

Mám záujem

Miesto práce

okres Pezinok

Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny

8 EUR/hod

Druh pracovného pomeru

živnosť

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

*Chceš si pri zamestnaní privyrobiť nejaké to euro navyše?*
*Nevadí ti pracovať vonku a neodradí Ťa aj trošku horšie počasie?*
* Máš živnosť, poprípade vlastnú s.r.o.?

Náplň práce:
  • Výlepar reklamných plagátov – vykonávajúci pracovnú činnosť na základe rámcovej zmluvy, fakturácia výkonu na základe objednávky

  • motivujúce platové ohodnotenie - 8€ za jeden výlep plagátu
  • preplácaná doprava a pohonné hmoty
  • flexibilná pracovná doba (podľa objednávok a na základe dohody)

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Pozícia je obsadzovaná pre spoločnosť, ktorá patrí k významným poskytovateľom vonkajšej reklamy v Európe. Hľadáme človeka do lokality PEZINOK.

Ideálne človek, čo je priamo z Pezinka, poprípade veľmi blízke okolie.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

  • Vodičský preukaz výhodou ! Kvôli lahším presunom v rámci prideleného rajóna
  • človeka, ktorému nerobia problém výšky (1-3 m) -fyzická zdatnosť

Manuvia je personálna agentúra, ktorá pôsobí na slovenskom a českom trhu už vyše 20 rokov. Môžeme sa pochváliť, že zamestnávame vyše 12 000 spokojných zamestnancov. Zabezpečujeme im komplexný servis služieb – od dopravy a ubytovania až po starostlivosť koordinátorov na pracovisku. Naše skúsené náborárky pre vás nájdu ideálnu prácu. Nezmeškajte tie najlepšie pracovné ponuky a kontaktujte nás ešte dnes!

Počet zamestnancov
1000 a viac zamestnancov

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

ID: 3761404   Dátum zverejnenia: 12.9.2019   Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja. Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   8 EUR/hod