Skvelá príležitosť - posledné voľné pozície! Operátor výrobného skladu! Nástup Ihneď - ubytovanie zdarma!

Manuvia, a. s.

Miesto práce
Košický kraj
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, na dohodu (brigády)
Termín nástupu
Dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
až 115 Kč/hod

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Obľúbené stredisko v ČR naberá!!!
Chceš prácu v sklade alebo na VZV?
Neváhaj!!! - Práca v Kutnej Hore - zabezpečíme ubytovanie aj dopravu!

Nástup už 17.9.2019 - odchod v nedeľu alebo v pondelok

Náplň práce:
práca na výrobnej linke, v sklade
možnosť práce na VZV po zaučení
vyskladňovanie a naskladňovanie materiálu a výrobkov

ZABEZPEČENÉ UBYTOVANIE
starostlivosť koordinátorov
možnosť záloh
možnosť kariérneho rastu
až 100 Kč na hodinu v čistom - možnosť navýšenia až 115 Kč
možnosť dlhodobého zamestnania
ZÁLOHY
práca pre českého zamestnávateľa

Informácie o výberovom konaní

Nie je na čo čakať!

Ak Vás ponuka zaujala, pošlite svoj životopis
[email protected]

Prípadne nás kontaktujte telefonicky na čísle 0911337826

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Elektrotechnický priemysel

Popredný výrobca pre elektrotechnický priemysel

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity

prax v logistike výhodou
platný preukaz VZV výhodou
flexibilita
logické myslenie
ochota pracovať na zmeny
šikovnosť

Sme Manuvia – medzinárodná personálna agentúra, ktorá pôsobí na slovenskom a českom trhu už vyše 20 rokov. Zaisťujeme komplexný servis služieb náboru zamestnancov do spoločností. A to od dopravy a ubytovania až po starostlivosť koordinátorov o pracovníkov pri nástupe na pracovisko. Okrem náboru robotníckych pozícií vám môžeme ponúknuť aj naše služby v oblasti recruitmentu profesionálov a manažérov. Náš skúsený tím operuje naprieč Českom, Slovenskom a Maďarskom a je schopný vám poskytnúť špecialistov v niekoľkých rôznych odvetviach. Nezmeškajte tie najlepšie pracovné ponuky a kontaktujte nás ešte dnes! Naši skúsení náborári nájdu každému prácu na mieru.

Počet zamestnancov
5000 a viac zamestnancov

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov
ID: 3760377  Dátum zverejnenia: 11.9.2019  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: až 115 Kč/hod