Sales Representative for coffee product (Ref. č.: A2144)

Mám záujem

Miesto práce

Bratislavský kraj

Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny

1 100 EUR/mes po skúšobnej dobe sa zvyšuje mzda na 1 200 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

  • aktívne vyhľadávanie nových zákazníkov v rámci prideleného regiónu
  • starostlivosť o existujúcich zákazníkov
  • zabezpečovanie objednávok tovaru
  • prezentovanie a propagovanie tovaru, služby
  • poskytovanie odborného poradenstva zákazníkom
  • vykonávanie analýzy trhu vo zverenom regióne + monitoring konkurencie
  • zodpovedanie za plnenie osobného plánu predaja
  • reportovanie obchodných výsledkov priamemu nadriadenému

  • uplatnenie v dlhodobo rastúcej spoločnosti, ktorá je súčasťou nadnárodného koncernu
  • obchod s produktami vysokej kvality
  • atraktívne finančné ohodnotenie s väzbou na dosiahnuté výsledky
  • odborné a jazykové vzdelávanie
  • stravné lístky
  • služobné auto, mobil, tablet

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Pre jedného z popredných a svetových lídrov na trhu espressokáv hľadáme člena tímu. Ideálnym kandidátom je obchodník telom a dušou, ktorý sa nebojí výziev a vie ísť za svoje hranice. Je otvorený obchodnej komunikácii a vyjednávaniu podmienok. Vidíš sa v tomto opise? Tak nás príď o tom presvedčiť . Veríme, že sa predáš !

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

  • prax na danej pozícii aspoň 2 roky
  • chuť pracovať a zlepšovať sa
  • obchodnícky drive a orientácia na výsledok
  • schopnosť vyjednávať
  • komunikačné a prezentačné schopnosti
  • zodpovednosť, samostatnosť a lojálnosť
  • organizovanosť
  • záľuba v cestovaní

Manuvia je personálna agentúra, ktorá pôsobí na slovenskom a českom trhu už vyše 20 rokov. Môžeme sa pochváliť, že zamestnávame vyše 12 000 spokojných zamestnancov. Zabezpečujeme im komplexný servis služieb – od dopravy a ubytovania až po starostlivosť koordinátorov na pracovisku. Naše skúsené náborárky pre vás nájdu ideálnu prácu. Nezmeškajte tie najlepšie pracovné ponuky a kontaktujte nás ešte dnes!

Počet zamestnancov
1000 a viac zamestnancov

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Kontakt

Kontaktná osoba: Mária Kubíková
E-mail: poslať životopis
ID: 3758440   Dátum zverejnenia: 9.9.2019   Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja. Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   1 100 EUR/mes po skúšobnej dobe sa zvyšuje mzda na 1 200 EUR/mesiac