Balič/ manipulant s nástupom ihneď, bez pohovorov a testov! Práca na 1 zmenu!

Manuvia, a. s.

Miesto práce
Nitra
550 - 950 EUR/mesiac3 eur/hod + 50 eur dochádzkový bonus + 50 eur výkonostný bonus. Priemerný mesačný zárobok na tejto pozícií je 650 eur netto.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- jednoduchá práca vo výrobe pre mužov aj ženy, aj pre páry
- na výber z niekoľkých pozícií : balič, manipulant,kontrola, obsluha výrobných liniek

- dlhodobá práca na TPP
- nástup ihneď bez otravných testov a pohovorov
- práca na 1 zmenu
- voľné víkendy
- navyše získate bonusy za výkon a dochádzku
- ubytovanie vám zabezpečíme ZADARMO – v modernej ubytovni (na každej izbe máte zabezpečené moderné vybavenie a chladničku aj televíziu, mesačne tak ušetríte aj 200€)
- stravné lístky v sume 3,60€
- získate tiež aj 13. a 14. plat!
- bezplatná doprava priamo do Galanty
- možnosť čerpania záloh
- práca vhodná aj pre páry

Vaša základná mzda bude 550€ v hrubom + príplatky za dochádzku 50€ a výkonnostný bonus 50€. Získate tiež aj 13. a 14. plat!
Na tejto pozícii si operátori bežne zarobia 650€ v čistom, aj vy budete určite spokojní.

V prípade zaujmu neváhajte, poponáhľajte sa! Táto práca je veľmi žiadaná a máme voľné už len posledné miesta.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Elektrotechnický priemysel

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- manuálná zručnost

Sme Manuvia – medzinárodná personálna agentúra, ktorá pôsobí na slovenskom a českom trhu už vyše 20 rokov. Zaisťujeme komplexný servis služieb náboru zamestnancov do spoločností. A to od dopravy a ubytovania až po starostlivosť koordinátorov o pracovníkov pri nástupe na pracovisko. Okrem náboru robotníckych pozícií vám môžeme ponúknuť aj naše služby v oblasti recruitmentu profesionálov a manažérov. Náš skúsený tím operuje naprieč Českom, Slovenskom a Maďarskom a je schopný vám poskytnúť špecialistov v niekoľkých rôznych odvetviach. Nezmeškajte tie najlepšie pracovné ponuky a kontaktujte nás ešte dnes! Naši skúsení náborári nájdu každému prácu na mieru.

Počet zamestnancov
5000 a viac zamestnancov

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov
ID: 3753943  Dátum zverejnenia: 4.10.2019  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 550 - 950 EUR/mesiac3 eur/hod + 50 eur dochádzkový bonus + 50 eur výkonostný bonus. Priemerný mesačný zárobok na tejto pozícií je 650 eur netto.