Predavač/ka do Bratislavy - nástup možný aj ihneď

Manuvia, a. s.

Miesto práce
Bratislava
Mzdové podmienky (brutto)
700-883 EUR/mes

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

V tejto práci budete mať na starosti:
- profesionálny prístup k zákazníkom/pozdrav, úsmev, ústretovosť/
- aktívny predaj ponúkaného tovaru,
- poskytovanie informácií o tovare,
- pomoc pri výbere tovaru,
- riešenie sťažnosti a reklamácii zákazníkov
- procesovanie platieb pokladňou/hotovostné a bezhotovostné operácie/
- práca s hotovosťou, ceninami, služby pre zákazníkov podľa zmlúv zamestnávateľa/lístky MHD, zloženky, vernostný program Lyoness, kredit do mobilov, TIPOS, SINOT TIP/
- zodpovednosť za hotovosť v pokladni, denná uzávierka pokladne, odvod hotovosti zamestnávateľovi
- objednávanie tovaru,
- preberanie tovaru/kontrola s DL/
- dokladanie tovaru,
- kontrola záruk
- kontrola kvality a vzhľadu predávaného tovaru,
- zodpovednosť za odpisy
- kontrola správneho označenia tovaru a ceny
- administratívna činnosť spojená s predajom/objednávky, príjemky v systéme/
- účasť na inventarizácií predajne
- pomoc pri zaúčaní nových zamestnancov, podľa pokynu nadriadených

Jedná sa o 2 zmennú prevádzku.

Táto sieť potravín ponúka:
- Vernostné prémie za odpracované roky (1rok 33Eur, 2 roky 66Eur, 3roky 99 Eur),
- Zamestnaneckú zľavu 3% na každý nákup, - Poukážky na nákup tovaru v DELIA (kvartál 20 Eur osoba),
- Zamestnanecké balíčky (Vianoce, Veľká noc + deti Mikulášsky balíček),
- Príspevok pri sobáši (50 Eur), narodení dieťaťa (50 Eur), - Extra nad rámec zákona deň voľna pri sobáši, narodení dieťaťa, úmrtí v rodine, - Menu pre zamestnancov zľava 20%, zamestnanecká káva 0.80 Euro, - Multisport kartu,
- Priplatok za odpracovanu nedelu nad ramec zakona (5 euro/zmena)

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Ak máte skúsenosť s predajom v potravinách, táto pozícia čaká na Vás! Priamo v Bratislave.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Pozícia je vhodná aj pre absolventa, ale výhodou je prax na podobnej pozícii.

Počet zamestnancov
5000 a viac zamestnancov

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov
ID: 3742907  Dátum zverejnenia: 19.8.2019  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja. Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 700-883 EUR/mes