735 - 1 065 EUR

Šikovní operátori výroby sem! Holíč 1065 € + ubytovanie zdarma!

Mám záujem

Miesto práce

Holíč

Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny

7385 € brutto + variabilná zložka mzdy a bonusy

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáš si seriózne zamestnanie? Chceš ostať doma? Pridaj a k nám a k našim spokojným zamestnancom!

  • nanášanie lepidla na kožu, koženku a ostatné polotovary potrebné pre výrobu
  • vykonávanie naťahovania a zahýbania kože a koženky, jej orezávanie a všetky ostatné úpravy výrobkov podľa technologického postupu výroby
  • obsluha strojov
  • zabezpečovanie vstupnej, priebežnej a výstupnej kontroly kvality materiálu a práce
  • vytváranie sprievodných listov a inej evidencie

ubytovanie ZADARMO
možnosť kariérneho rastu
možnosť dostávania záloh na týždennej báze
vernostné finančné odmeny ( pracovné a životné jubilea, bonus pri narodení -dieťaťa, pri uzavretí manželstva a pod)
13. a 14. plat
výkonnostný bonus: 115 €/mesiac
dochádzkový bonus: 50 €/mesiac
každodenná starostlivosť zo strany koordinátora

Práca je vhodná pre mužov, ženy a páry, s možnosťou ubytovania

Ak Vás naša pracovná pozícia zaujala, pošlite nám svoj životopis na uvedenú e-mailovú adresu, alebo zavolajte na 0918 918 155. Ďakujeme.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Automobilový priemysel, výroba dopravných prostriedkov

Pozíciu obsadzujeme pre lídra v automotive.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Počet rokov praxe

1

manuálna zručnosť
precíznosť
ochota pracovať v trojzmennej prevádzke
samostatnosť
prax z výroby veľkou výhodou

Manuvia je personálna agentúra, ktorá pôsobí na slovenskom a českom trhu už vyše 20 rokov. Môžeme sa pochváliť, že zamestnávame vyše 12 000 spokojných zamestnancov. Zabezpečujeme im komplexný servis služieb – od dopravy a ubytovania až po starostlivosť koordinátorov na pracovisku. Naše skúsené náborárky pre vás nájdu ideálnu prácu. Nezmeškajte tie najlepšie pracovné ponuky a kontaktujte nás ešte dnes!

Počet zamestnancov
1000 a viac zamestnancov

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Adresa spoločnosti

Manuvia
Staničné námestie 13
04001 Košice

Kontakt

ID: 3737387   Dátum zverejnenia: 12.8.2019   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   7385 € brutto + variabilná zložka mzdy a bonusy