Projektant/Konštruktér (Ref. č.: A2167)

Mám záujem

Miesto práce

Bratislavský kraj

Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny

1 200 EUR/mes uvedená mzda je minimálna

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

  • Projektovanie a zhotovovanie projektovej dokumentácie produktov spoločnosti
  • Tvorba 3D modelov, kreslenie 2D (montážnych) výkresov dodávaných celkov
  • Projektovanie a konštruovanie účelových konštrukcií určených na skompletizovanie dodávaných produktov
  • Práca s Autodesk Inventor
  • Vedenie pracovných výkazov podľa požiadaviek zamestnávateľa

  • Uvedená mzda je minimálna, závisí od skúseností uchádzača
  • Flexibilná pracovná doba
  • Práca pre stabilnú spoločnosť
  • Zaujímavé projekty

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Pozícia je obsadzovaná pre zaujímavého klienta, ktorý vyrába sofistikované stroje a má projekty na Slovensku aj zahraničí.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

  • VŠ vzdelanie v oblasti strojárstva
  • Skúsenosť s 3D CAD systémami
  • Prax v konštruovaní a projektovaní strojov a/alebo zariadení min. 2 roky
  • Analytické a koncepčné myslenie, kreativita
  • Schopnosť samostatne riešiť úlohy
  • Dôslednosť, zodpovednosť

Manuvia je personálna agentúra, ktorá pôsobí na slovenskom a českom trhu už vyše 20 rokov. Môžeme sa pochváliť, že zamestnávame vyše 12 000 spokojných zamestnancov. Zabezpečujeme im komplexný servis služieb – od dopravy a ubytovania až po starostlivosť koordinátorov na pracovisku. Naše skúsené náborárky pre vás nájdu ideálnu prácu. Nezmeškajte tie najlepšie pracovné ponuky a kontaktujte nás ešte dnes!

Počet zamestnancov
1000 a viac zamestnancov

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Adresa spoločnosti

Manuvia Expert Recruitment SK, s.r.o.
Staromestská 3
811 03 Bratislava

Kontakt

Kontaktná osoba: Michaela Dobrocká
E-mail: poslať životopis
ID: 3735983   Dátum zverejnenia: 9.8.2019   Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja. Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   1 200 EUR/mes uvedená mzda je minimálna