Pracuj ako operátor výroby v Lozorne - výroba strešných systémov

Mám záujem

Miesto práce

Lozorno

Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny

4,69/h brutto + bonus 120 €/mesačne + príplatky podľa zákona

Termín nástupu

ihned

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Výroba strešných systémov:
  • práca na rôznych pozíciach podľa určenia
  • vykonávanie úloh a činností v súlade s normami kvality
  • zodpovednosť za kvalitu, kvantitu a čistotu vykonávanej práce
  • obsluhovanie a sledovanie chodu výrobnej linky
  • práca je v jednozmennej, dvojzmennej a v trojzmennej prevádzke

Práca na 1, 2 a 3 zmeny, v prípade potreby aj sviatky a nadčasy
Zaujímavé finančné ohodnotenie
Možnosť ubytovania
Zálohy
Stravné lístky

Informácie o výberovom konaní

ak Vás naša ponuka zaujala tak nás neváhajte kontaktovať :

telefonický : 0911 /82 82 06
alebo
emailom : [email protected]

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Automobilový priemysel, výroba dopravných prostriedkov

výrobca strešných systémov

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity

manuálna zručnosť
  • schopnosť zvládnuť viaceré pracovné operácie
  • flexibilita v rámci viacerých pracovných pozícii
  • ochota v prípade potreby pracovať nadčas, prípadne aj počas víkendov

Manuvia je personálna agentúra, ktorá pôsobí na slovenskom a českom trhu už vyše 20 rokov. Môžeme sa pochváliť, že zamestnávame vyše 12 000 spokojných zamestnancov. Zabezpečujeme im komplexný servis služieb – od dopravy a ubytovania až po starostlivosť koordinátorov na pracovisku. Naše skúsené náborárky pre vás nájdu ideálnu prácu. Nezmeškajte tie najlepšie pracovné ponuky a kontaktujte nás ešte dnes!

Počet zamestnancov
1000 a viac zamestnancov

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Adresa spoločnosti

Manuvia a.s.
Staničná 1268
09301 Vranov nad Topľou

Kontakt

Kontaktná osoba: Alena Veliká
Tel.: +421 911 828 206
E-mail: poslať životopis
ID: 3720068   Dátum zverejnenia: 13.8.2019   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   4,69/h brutto + bonus 120 €/mesačne + príplatky podľa zákona