Operátor pre svetového lídra v Čechách

Mám záujem

Miesto práce

Brandýs nad Labem-Stará Boleslav, Česko

Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny

22 000KČ / mesačne + príplatky

Termín nástupu

DOHODOU

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Tvojou náplňou práce bude:
  • Obsluha osadzovacích automatov
  • Zaistenie plynulého chodu výrobnej linky
  • Doplňovanie SMD materiálu na výrobnej linke
  • Práca na najnovších SMT technológiach
  • práca vhodná aj pre mužov aj pre ženy s maturitou

  • náborový bonus 10 000 Kč (cca. 400 €) po odpracovanom polroku
  • výkonnostné prémie až do výšky 2 500 Kč (cca. 100 €)
  • možnosť zvozu firemným autobusom z okolia Brandýsu nad Labem
  • motivačné príplatky a možnosť nadčasov
  • stravné lístky v hodnote 150 Kč (cca. 6 €, polovicu hradí zamestnanec)
  • pracovný odev zdarma
  • kantína s výberom jedál od raňajok až po večeru
  • kuchynky s možnosťou ohrevu vlastného jedla a odpočinku
  • občerstvenie priamo na pracovisku formou nápojových a stravovacích automatov
  • lekárska prehliadka na pracovisku, výpis z karty nie je potrebný
  • práca pre svetovú špičku so zvučným menom
  • ubytovanie zabezpečené iba 4 200KČ mesačne

Ak ťa ponuka zaujala neváhaj zavolaj 0911 828 207 nie je na čo čakať!!!!

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Automobilový priemysel, výroba dopravných prostriedkov

Klien je svetovo známy dodávateľ v automobilovom priemysle.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy

  • ukončené stredoškolské vzdelanie s maturitou
  • fyzická zdatnosť
  • ochota pracovať na zmeny
  • zodpovednosť a disciplína
  • chuť do práce

Manuvia je personálna agentúra, ktorá pôsobí na slovenskom a českom trhu už vyše 20 rokov. Môžeme sa pochváliť, že zamestnávame vyše 12 000 spokojných zamestnancov. Zabezpečujeme im komplexný servis služieb – od dopravy a ubytovania až po starostlivosť koordinátorov na pracovisku. Naše skúsené náborárky pre vás nájdu ideálnu prácu. Nezmeškajte tie najlepšie pracovné ponuky a kontaktujte nás ešte dnes!

Počet zamestnancov
1000 a viac zamestnancov

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Adresa spoločnosti

MANUVIA, a.s.
Drevárska 1
05801 Poprad

Kontakt

ID: 3719507   Dátum zverejnenia: 20.9.2019   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   22 000KČ / mesačne + príplatky