2 400 - 2 800 EUR

Zdravotní sestra- Severní Německo

Mám záujem

Miesto práce

Německo

Druh pracovného pomeru

plný úvazek

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Jste certifikovaná zdravotní sestra s platnou německou kvalifikací?
Nenechte si ujít příležitost pracovat v moderní klinice v Severním Německu a vydělat až 2 800 eur za měsíc s možností bonusů.
Na pozici zdravotní sestry na klinice v Severním Německu vyděláte až 2 800 eur na německou pracovní smlouvu.
Základní mzda je 2 400 eur + příspěvek v průměru 400 eur a s možností dalších bonusů.
  • zajišťování základní léčebné péče
  • služby v nemocnici a pečovatelském domově pro seniory
  • psaní zdravotnické dokumentace (ručně i na počítači)
  • práce na 3 směny
  • doprovázení na vizitách a vydávání lékařských předpisů
  • spolupráce s ostatními profesními skupinami
  • komunikace s lékaři a zdravotnickým personálem

Zaměstnanecké výhody, benefity

Benefity
PLNÁ PODPORA-
našim novým zaměstnancům poskytujeme všechny důležité kontakty a adresy v regionu. Pomáháme s vyřizováním formálních náležitostí jako je registrace zdravotního pojištění
MENTORING-
bude Vám přidělen kolega, který Vás uvede do pracovního procesu a ukáže Vám, jak vše funguje

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Nemocnice, ambulantní lékařská činnost, další zdravotní péče

Požadavky na zaměstnance

Pozici vyhovují uchazeči se vzděláním

středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
student vysoké školy
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně

Osobnostní předpoklady a dovednosti

  • znalost německého jazyka na úrovni každodenní komunikace (B2/C1) – pokud jazyk na požadované úrovni neovládáte, můžete pracovat v jiném zařízení a Vaše jazykové schopnosti zlepšit
  • platná německá kvalifikace certifikace zdravotní sestry
  • výhoda: řidičský průkaz skupiny B
  • otevřený novým věcem, flexibilní a pečlivý
  • empatický a profesionální, poskytuje profesionální péči pacientům a rezidentům
  • schopen práce v mezioborovém týmu

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Náš příběh jsme začali psát 3.9.2018, kdy se 4 personální agentury spojily do skupiny Manuvia. Nejsme však žádní nováčci, protože zlepšujeme Vaše životy již více než 20 let. Kromě stabilního zaměstnání a výdělku Vám zajistíme ubytování a dopravu. Jsme s Vámi i na pracovišti, kde Vám naši koordinátoři zajišťují nonstop péči.
Nevěříte? Přesvědčte se sami - zavolejte zdarma na +420 800 400 499, nebo klikněte na www.manuvia.cz

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.

Počet zaměstnanců

1000 a více zaměstnanců

Adresa společnosti

Manuvia a. s., organizační složka
Na Rovince 879
72000 Ostrava - Hrabová
Česká republika
ID: 3719385   Dátum zverejnenia: 18.7.2019