Zdravotní sestra- Severní Německo

Manuvia, a. s.

Místo práce
Německo
plný úvazek
Mzdové podmínky (brutto)
2 400 - 2 800 EUR/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Jste certifikovaná zdravotní sestra s platnou německou kvalifikací?
Nenechte si ujít příležitost pracovat v moderní klinice v Severním Německu a vydělat až 2 800 eur za měsíc s možností bonusů.
Na pozici zdravotní sestry na klinice v Severním Německu vyděláte až 2 800 eur na německou pracovní smlouvu.
Základní mzda je 2 400 eur + příspěvek v průměru 400 eur a s možností dalších bonusů.
- zajišťování základní léčebné péče
- služby v nemocnici a pečovatelském domově pro seniory
- psaní zdravotnické dokumentace (ručně i na počítači)
- práce na 3 směny
- doprovázení na vizitách a vydávání lékařských předpisů
- spolupráce s ostatními profesními skupinami
- komunikace s lékaři a zdravotnickým personálem

Zaměstnanecké výhody, benefity

Benefity
PLNÁ PODPORA-
našim novým zaměstnancům poskytujeme všechny důležité kontakty a adresy v regionu. Pomáháme s vyřizováním formálních náležitostí jako je registrace zdravotního pojištění
MENTORING-
bude Vám přidělen kolega, který Vás uvede do pracovního procesu a ukáže Vám, jak vše funguje

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Nemocnice, ambulantní lékařská činnost, další zdravotní péče

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
student vysoké školy
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně

Osobnostní předpoklady a dovednosti

- znalost německého jazyka na úrovni každodenní komunikace (B2/C1) – pokud jazyk na požadované úrovni neovládáte, můžete pracovat v jiném zařízení a Vaše jazykové schopnosti zlepšit
- platná německá kvalifikace certifikace zdravotní sestry
- výhoda: řidičský průkaz skupiny B
- otevřený novým věcem, flexibilní a pečlivý
- empatický a profesionální, poskytuje profesionální péči pacientům a rezidentům
- schopen práce v mezioborovém týmu

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme Manuvia a hledáme pracovníky do různých oblastí. Najdeme Vám práci na míru.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.

Počet zaměstnanců

1000 a více zaměstnanců
ID: 3719385  Dátum zverejnenia: 18.7.2019  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 2 400 - 2 800 EUR/měsíc